28 Haziran Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

 

NEUROSURGEON

Geçen sezon ara ara iyi sonuçlar aldıktan sonra sezonu kötü kapatan safkan 5 aylık ara sonrası çıktığı ilk koşusunda ikinci oldu. En son bu pistte daha hafif siklet ile kazanırken biraz daha uygun rakipleri mağlup etmesine rağmen bugün tempoyu belirleyecek olan Gray Shadow'un hızına en yakın ayak uydurmasından dolayı düzlüğe rakibinden kurtulabilirse avantajlı çıkmaya yakın. Ancak bugün işi pek kolay değil. Geriden bindirecek rakiplerine karşılık verebilirse, 600'ü 37.8, 400'ü 24.2 rahat galobuyla kazanabilir.!

EVEREST

Çim ve kum pist ayırt etmeden düzenli olarak iyi koşular çıkartan safkan bu pistte tek uzun mesafeli ve iki ayrı çim pist birinciliğine sahip. Koşuya startla birlikte ağırlığını koymasını beklediğim Adıvar'a yakın markaj uygulayacak. İlk defa kötü saha koşullarında mücadele ettiği son yarışında beklenilen performansın çok altında kalarak tabelaya bile giremeyen Everest galoplarından tekrar toparlandı. Hemen hemen bugüne benzer gidişatta en son çim birinciliğinde Özgürsu isimli rakibini mağlup eden safkan, 800'ü 57, 400'ü 28 rahat işi ile birinciliğin en güçlü adayıdır, günün bankosu olarak şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. 

SESTO ELEMENTO

Yarış hayatına bu koşu ile başlayacak olmasına rağmen hazırlıklarında iyi görüntü ortaya koyan tay piste de çabuk ısındı. Grupta koşu sayısı fazla olup henüz parlak görüntü ç,izmemesine rağmen bir kaç tecrübeli rakibinden dezavantajı olarak sahaya çıkacak. Anca bu safkan Hikaye gibi burada koşu hayatına çok iyi başlangıç yapan bir isimle kardeş. Koşuya rakiplerinden daha süratli başlayacak olan Sesto Elemento, 600'ü 39, 400'ü 25.2 rahat galobu ile maidena veda etmeye çok yakın duruyor. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2. NORMAL ALTILI

6.3.1.7.8

2.1.5

3.1.4.7

1-EVEREST

5.6.4

7.2.1

ALTILI

6.3.1.7.8

2.1.5.9

3.1.4.7

1-EVEREST

5.6.4.8

7.2.1.4

155.5 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski