29 Haziran Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

MR LOVERMAN

Bir tık daha sert grupta tempoyu seven rakipleri karşısında startı iyi alamayıp, koşunu temposunda ayak uyduramayınca düzlüğe çıkılmadan rakiplerinden çok uzaklaşmış, binicisi de enseye bastığı için hiç bir varlık gösterememişti. Bugün yine koşuda başlangıçla birlikte kendi ile birlikte hareket edecek bir kaç isim olacak. Ancak, dış start tercih seçmesiyle nasıl bir temponu içine gireceğini ilgilileri hesaplamış olmalılar. Eğer bugün şansı yaver gider, kendi stilini eksiksiz sahaya yansıtabilirse, sevdiği mesafe pist ve devam eden formuyla Mr Loverman, bir solukta potaya uzanabilir. 

GOLDEN RULER

Bugün koşuda güçlü rakipler ile yarışacak fakat bazı avantajlara sahip olduğunu düşünüyorum. Koşunun temposunu yine Dombra belirleyecek gibi. Ancak bugün sert tepki verecek bir kaç isimden dolayı iki yarışına nazaran daha ciddi sınava çıkacak. Özellikle Trevi Fountain, aradan dönen Giant Dream ve Art's Man üçlüsü pek rahat bırakmayacaklar. Golden Runner belki ilk kez bu kadar güçlü ve sert isimlerle yarışacak. Fakat, bir çok güçlü ismi açıklarının  olması, temponun kendi lehine göre işlemesi gibi faktörleri elinin tersiyle itebilecek isim olmadığını son zamanlardaki performanslarıyla ortaya koydu. Adana'da en son ikinciliğinden sonra galoplarında tekrar formunu bir tık yukarıya çeken safkan, 800-49.8, 400-25 rahat işiyle birinciliğin en güçlü adayı konumdadır. 

YAVUZKEYF 

Yarış hayatına çim pistte başlayıp ikincilik aldıktan sonra 5 aylık araya giren safkan, sentetik pistte ikinci olduğu koşu ile sahada verdiği mücadele gerçekten çok etkiliydi. Hem aradan dönmesi, hem rakiplerine oranla tecrübe farkını hiç hissettirmemesi, kaliesiyle örtüşmüştü. O gün tempoyu belirleyen isim oldu, düzlük boyunca biniciliğini üstlenen Deniz Yıldız'la, uyum problemi de yaşayıp sahadan öyle ayrılmıştı. Bugün rakipleri biraz daha sertleşti. Ama bakıldığında hazırlıklarında form tutmayı başaran Yavuzkey, Azmireis gibi kaliteli bir ismin kardeşi olmasından dolayı bu zorluğu aşabilecek isimdir.  1000'i 1.11.9, 400'ü 29.3 rahat işiyle günün bankosu olarak öneriyorum. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2.NORMAL ALTILI

12.2.11.10.3

3.11.1.2.10

6.7.9.4

4.9.2

3.9

18-YAVUZKEYF

72 TL 

ALTILI

12.2.11.10.3.4

3.11.1.2.10.7.11

6.7.9.4

4.9.2.7

3.9

18-YAVUZKEYF

164 TL 

Daha yeni Daha eski