30 Haziran Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

GAMBARU

Aradan sonra bu pistte üç koşuya çıkan safkan ikisi kısa mesafeli yarışlarda ikincilik aldıktan sonra bugünkü koşu mesafesinde sert sayılabilecek isimler ile koşarak yakın ara üçüncülük elde etti. O gün tempoyu belirleyip, 200 tabelasına kadar kazanan Toros Kartalı ile birlikte lüte girip, bir tülü performansını yukarıya çıkaramayınca sonlara doğru pes edip potadan üçüncü sırada ayrıldı. Bugün rakipleri biraz daha uygunlaşan Gambaru art arda gördüğü yarışlar ile form tuttu. Koşu mesafesini de 1.23.00' düşürerek iyi derece çıkartan safkan 600'ü 39, 400'ü 26 çok rahat yakın galobu ile birinciliğin en güçlü adayı olarak sahadaki yerini alacaktır. 

TAŞPINAR

Çim pistte yarış hayatına başladığı koşuda süratli çıkış yapıp ilk üç içerisinde hemen yerini almasına rağmen tutuk görüntü sergileyip, düzlükte yakaladığı tempoyu hiç bozmayan kısrak ikinciliği kurtarmasını bilmişti. Stil olarak kum piste daha yatkın olduğunu düşünüyorum. Koşu sayısız fazla rakiplerinden bugün numarayı çıkışla birlikte rakibi Tur Matra ile paylaşacak gibi görünüyor. Ancak ilk güne nazaran formunu biraz daha üst seviyeye taşıyan Taşpınar, 800'ü 56.6, 400'ü 28.3 rahat galobu ile maidena veda etmeye çok yakın görünen isimdir. 

VERY SPECIAL

Bu sezon bir çok koşuya çıkmasına rağmen henüz birincilik alamayan ancak zaman zaman sert gruplarda aldığı iyi sonuçlarla dikkat çeken safkanın son çim yarışı ölçü olmamalı. Özellikle bu pistte katıldığı uzun mesafeli kum yarışlarında etkili olduğunu düşünüyorum. İki koşu önce Kararakrep'e mağlup olurklen Unchainced'ı gerisinde tutmasını bilen Very Special, tempounun az tüksek olma ihtimalini de göz önünde bulundurursak, 600'ü 37.5, 400'ü 24.2 rahat galobu ile özlediği birinciliğe çok yakın görünüyor. 

SEDOŞCAN

İstanbul'da biri kaba kum olmak üzere dört koşuya çıkıp iyi sonuçlar almasını bilen kısrak pist değişikliği ile birlikte ön plana çıktı. Tabelanın son sırasında yer aldığı son yarışında düzlük boyunca etkili olmaya çalışıp, temposunu hiç bozmadan son ana kadar binicisinin teşviklerine cevap vererek üçüncülüğü çizgide rakibine teslim etmişti. Bugün rakipleri bence uygunlaştı. Yarış hayatına start verdiği ilk sınavında kaba kum tecrübesi yaşayıp sırıtmayan Sedoşcan, İstanbul'da gerçekleştirdiği 1000'i 1.08.2, 400'ü 27.5 rahat galobu ile denk rakipler yanında günün banko ismidir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2. NORMAL ALTILI

3.4.6

10.3.5.11

4.2.5.7.10

5.3.1

3.4

10-SEDOŞCAN

54 TL 

ALTILI

3.4.6.5.2

10.3.5.11

4.2.5.7.10

5.3.1

3.4.6.1

10-SEDOŞCAN

180 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski