30 Haziran Yiğit Can İzmir At Yarışı Tahminleri

 OPİA

Gurubun formda kısrağı maiden ve handikap yarışlarında hanesine güzel sonuçlar yazdırdı. Son startında formda isimlerle sahada tatmin edici performansıyla eksiksiz forma kavuştu diyebilirim. Kendisiyle tecrübe fazlalığı bir çok rakibiyle sahada son damlasına kadar mücadele ve çabasını izleyeceğimiz Opia  600-36.8, 400-24.8 rahat hazırlıklarıyla çizgiye en yakın isimdir. 

BAŞTİMUR KIZI

Hanesine katıldığı koşularında etkili sonuçları performanslarıyla yazdıran kısrak son yarışta yenildiği rakibi Deste Kızım'la bir daha sahaya mücadeleye çıkacaktır. Koşunun az daha süratli olmasından eli güçlü çıkmasını umduğum kısrak Nevzat Avcı'yla ikinci birinciliğine devam eden form grafiğiyle yaklaşmaya yakındır.

STARRY NIGHT

Çoğu yarışında banko tercihlerim arasında şans verdiğim safkanı Bursa'da sert gurupta banko seçmiştim ikiciliği etkili performansıyla sahadan güzel sonuç alarak ayrılarak bitirdi. Denk rakipleriyle bir daha sahada yenişmeye çalışacaktır. Süratli rakipleriyle düzlüğün her metresinde mücadele içerisine girip güçlü çıkmasını umduğum Starry Night banko tercihimdir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2.NORMAL ALTILI

7,3,9

6,1,2

4,1,2

7-STARRY NIGHT 

5,6,2

9,1,4,5

2. ALTILI

7,3,9

6,1,2,10,3

4,1,2,7

7-STARRY NIGHT 

5,6,2,1

9,1,4,5

155.5 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski