01 Temmuz Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


WATER LILY

Kendinden yaşça büyük ve form olarak dengi isimlerinden bulunduğu grupta mesafeyi yakalayan kısrak, kalitesiyle bugün zor yarıştan galip ayrılmaya yakındır. Stiline yakın Crafty Girl'e nazaran önde baskıyı biraz daha fazla rakiplerine hissettirmesini beklediğim Water Lily, 400'ü 26.5, 200'ü 12.3 rahat işiyle birinciliğe çok yakın görünüyor. 

DOLYA VOROVSKAYA

Katıldığı iki koşuda performanslarıyla ön plana çıkıp mesafe isteyen görüntüler ile sahadan ayrılan tay, bugün uygun rakiplerinin yanı sıra mesafeninde katlanmasıyla kazanacağını düşündüğüm isimdir. İki yarıştır grubu biraz geride takip edip, düzlükte sprintini uzun tutmaya çalışmış ve bunda başarılı olmuştu. Rakiplerinden Mira Linda'nın tempoyu üstleneceği gidişatı yine uzaktan takibe almasını beklediğim Dolya Vorovskaya 1000'i 1.03.4, 400'ü 24 rahat galobu ile günün banko ismi olarak kuponlardaki yerini bugün için almalıdır. 

REACH OF VICTORY 

Geçen sezon ve bu yılı ele alırsak zorluk derecesi grubun üzerinde koşulara çıkıp, Niyazi Polatya'dan sonra önemli yarışları pas geçip hazırlıklarını bugün için tamamladı. Mesafede rakipler açısından tam lehine işleyecek. Yeni sahiplerinde hazırlıklarını aksatmadan yoluna devam eden Reach The Victory, birinciliğin en güçlü adayı olarak sahadaki yerini alacaktır. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

8.1.2.7.10.6

3.1.6.5

6.2.1.5

3.1.4

1-DOLYA VOROVSKAYA

5.7

ALTILI

8.1.2.7.10.6

3.1.6.5

6.2.1.5

3.1.4

1-DOLYA VOROVSKAYA

5.7.1.3

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski