01 Temmuz Kara Kamçı Bursa At Yarışı Tahminleri

 


DRAGON FIRE

Yarış hayatına startı fazla iyi alarak başlayamamasına rağmen hemen toparlayıp grup içerisinde yerini aldıktan sonra iç bariyere yakın yer tutup, düzlükte bir anda kendini mücadenin içinde bulan safkan her adımında üzerine koyarak gelmiş ve potaya yakın tempoyu belirleyen rakibine üstünlük kurmasını bilmişti. Burada en sert rakibi konumunda yer alan Hot Toccet'den koşuya daha dinç girecek. Hazırlıklarında ise formunu yukarılara taşıyıp, son kısa işini 600'ü 36.6, 400'ü 23.7 rahat yaparak tamamlayan Dragon Fire günün ilk banko ismi olarak kuponlardaki yerini almalıdır. 

KELEMERLİBEY

Özellikle çim pistine çıktıktan sonra havası değişip art arda aldığı iyi sonuçlarla göz dolduran safkan en son birinciliğini uzun mesafeli koşuda bu pistte elde etti. Kazanırken yine rakipleri üst seviye olmasada sert sayılabilecek formda isimleri mağlup eden isim, İzmir'de Özalbey'den 7 boy fark yerken yine kötü performans sahaya yansıtmamış hakkı olan sonucu lehine çevirmişti. Bugün uygun kilo avantajını denk grupta iyi değerlendirmesini beklediğim Kelemerlibey, kısa aradan kazanarak dönebilir.!'

SHINING GLORY

Rakibi Jadore ile birlikte gruptan sıyrılan kısrağın mesafe avantajıyla kazanacağını düşünüyorum. Pistte bu sezon tek koşu deneyimi yaşayıp, ikincilikte kalmıştı. Önde tempoyu gruba bakıldığında Sultan Celim'in belirleyeceğini düşünüyorum. Yine temponun çok gerisinde kalmayıp, düzlükte Jadore'dan daha önce hareket etmesini beklediğim Shinin Glory, alacağı avansı iyi değerlendirip, 600'üö 36.8, 400'ü 24.3 rahat galobu ile potaya uzanacaktır, günün banko ismi olarak değerlendirilmesi gerekir. 

LA PLATA

Denk grupta kilo avantajını iyi değerlendirmeye yakın görünen kısrak, özellikle bu sezon pist çok iyi uyum sağlayıp art arda iyi sonuçlar almasını bildi. Pist değişikliğine gittiği en son koşuda etkisiz kalmasına rağmen bugün lehine işleyecek tempo ile birlikte hafif siklet avantajını iyi değerlendirmeye yakın La Plata, 1000'i 1.06.6, 400'ü 26.6 rahat galobunda fena görüntü ortaya koymadı. Ağır kilolu e tempoyu benimseyecek rakipleri yanında kazanabilir.!

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

1. NORMAL ALTILI

11.1.2.3

4.2.6

6.4.7

2-DRAGON FIRE

7.14.2.5.1

14.7.4.2 / 5.1

2.ALTILI

7.14.2.5.1

14.7.4.2 / 5.1

2-SHINING GLORY

4.5.2

5.1 / 2.3

7.5.12 / 4


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski