04 Temmuz Kara Kamçı Bursa At Yarışı Tahminleri

 

BESTEKAR

Bu sezon performansını denk gruplarda eksiksiz sürdürüp birincilikleri alan safkan uygun rakipler bence  yanında kazanacaktır. Koşunun temposunu belirlemesini beklediğim Eymenağa'yı yakın markaja alabilecek bir rakibi olmadığından Bestekar'ın burada en iyi ihtimalle iki gideceğini düşünüyorum. Düzlüğe girilir girilmez bayrağı rakibinden teslim alacak olan safkan 600'ü 40.8, 400'ü 27 rahat galobuyla birinciliklerini bir yenisini daha ekleyecektir, günün ilk banko ismi olarak kuponlara yazılmalıdır. 

MISTER GÖRKEM

İstanbul'da gördüğü üç grup koşu ile eksiklerini giderip üstüne bugün uygun rakipleri de yakalayan safkan özlediği birinciliği almaya çok yakın görünüyor. Aslında bugüne dek pisti pek tercih etmesede hazırlıklarının neredeyse tümünü sahada gerçekleştirip, ekürinin de Bursa'da özel olarak ilgilendiği Mr. Görkem, tempoyu üstlenecek Brave Gladiatör'le, düzlükte bana göre uzun ve zorlu bir lüte girecek. Ancak rakibinin düşen temposundan faydalanma şansını iyi kullanarak kendini potaya atmasını beklediğim safkan 600'ü 37, 400'ü 23.7 rahat galobuyla günün ikinci banko ismi olarak şans verilmelidir. 

MÜSLÜM BAŞKAN

Bugüne dek kum pistte gördüğü koşularında yeterli performansa ulaşıp çim pistide yeteri seviyeye çıkacak kadar uygun rakipleri yanında koşmasını beklediğim safkan bir haftalık araya rağmen formunu devam ettiriyor. Kardeşleri kum pistte etkili olan isimlerle dolu ancak kan hattında çim pisti kavrayacak olumlu göstergeler var. Formda aprantisiyle formunu devam ettiren Müslüm Başkan birinciliklerine kaldığı yerden devam edebilir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

1.ALTILI

1.2.3

5.2.3.8 / 6.1

2-BESTEKAR

8.3.4.9 / 11.7

3.2.10 / 1

2-MR.GÖRKEM 

51.8 TL 

2.ALTILI

8.3.4.9 // 11.7

3.2.10 / 1

2-MR.GÖRKEM 

3.2.4.5

1.3 / 7

1.6.7.9

57.6 // 141 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski