05 Temmuz Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

 

BALTHAZAR

Henüz katıldığı koşularında maidendan çıkma başarısını yakalayamasada, gördüğü yarışlarla birlikte tecrübe kazanıp uzun mesafeye ne denli yatkın olduğunu sahaya yansıtan safkan, binici ve kilo avantajını en iyi şekilde değerlendirecektir. Özellikle son yarışında önde tempoyu belirleyip, düzlükteki performansıyla biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu belli eden safkan, bugün tümünden arınarak rakiplerinin arasında yerini alacak. Son galobunu 800'ü 50, 400'ü 25.2 rahat yaparken daha diri ve dayanıklı görünen Balthazar, birinciliğin en güçlü adayıdır. 

YENİÇAĞLI

İstanbul sentetik pist macerasını zaman zaman aldığı iyi sonuçlarla tamamladıktan sonra sezonu burada açıp, kaba kumada çabucak alışan safkan birinciliğe bence yeterli hazırlıklarıyla göz kırpıyor. Orta kiloda yer aldığı son yarışı bence çok iyiydi. Koşuyu lehine çeviren Caymazınoğlu potaya kolayca uzanırken, en azından ikinciliği kurtarmak adına çabasıyla iyi not alan Yeniçağlı, 800'ü 57.3, 400'ü 28.5 çok rahat galobuyla birinciliğe yakın görünen isimdir. 

KAŞEMUM KARA

Üç koşudur pistte art arda aldığı birinciliklerle kalitesini performansına yansıtan safkanın bugün işi zor ancak binicisiyle bir adım önde. Son koşusunda start çıkışı ile birlikte liderliğe çıkıp rakiplerini yanına yanaştırmadan potaya uzanmıştı. Fakat, bir koşu önce tam aksi stil ile koşarak her iki yönünde eksiksiz sahaya yansıtan safkan, virajı rakiplerinin bir hayli gerisinde dönmesine rağmen iç bariyeri tuttuktan sonra bence zoru başarıp farkında ufak ufak açarak birinciliği almıştı. Bugün koşunun kalabalıklığı dahil rakipleri de bir hayli zorlaşan Kaşemumkara, önde oluşacak tempodan faydalanarak, 400'ü 27.8 çok rahat kısa sprintiyle ve usta pilotuyla yine kazanacaktır.! Günün bankosu olarak kuponlara yazılmalıdır. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2. NORMAL ALTILI

9.6.1

8.13.3.6

1.5.3.11.7

3-KAŞEMUM KARA

4.1.7

6.5.2

2. ALTILI

9.6.1.3.10

8.13.3.6.4

1.5.3.11.7

3-KAŞEMUM KARA

4.1.7.11

6.5.2


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski