06 Temmuz Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

JAVELİN

Bugüne dek kısas ve orta mesafeli koşularda zaman zaman etkili sonuçlar alıp bu sezon ki tek birinciliğini 1600 mesafeli koşuda alan safkan bence bugün uygun grupta ağırlaşan kilosuna rağmen birinciliği alabilir. Koşuya bugün ağırlığını koyacak isim Barut olacak. Fakat, düzlüğe girilmeden yiyeceği baskıdan kurtulması biraz güç olacak safkan, yükselen tempoyu da rakipleriyle birlikte Javelin tarafına döndürecek. Son yarışında Görkem Özçelik çok kötü bindi. Düzlükte iki rakibinin önce arasına, girmeye çalışınca çıkamamış, iç bariyere alsa belki kazanabileceği yarışı dış tarafa açılınca kaybetmek durumunda kalmıştı. Uygun rakipleri yanında birinciliğe yakın görünen isimdir. 

VERTIGO 

Yarış hayatına sentetik pistte ikincilik alarak başlayan tay çim pistte performansını iki kat artıracaktır. İlk startında düzlüğe önde tempoyu kuran rakibine baskı uygulayıp öyle geçmek isteyince bir süre sonra performansı düşmüş, ayak değiştirmekte zorluk çıkarmış ve koşu bitmeye yakın kendini bulmuştu. Bugün ekürinin iyi hazırlıklarına sahip safkan, 800'ü 51 , 400'ü 25 rahat işi sonrası,, dün sabah sahada kenter görünen Vertigo günün banko ismidir. 

KING LEONIDAS

Bu sezon henüz iyi sonuç alamasada özellikle Bursa'da katıldığı iki çim yarışında tabelanın hemen dibinde bitirdiği iki uzun mesafeli çim yarışı fena değildi. Son startını kum pistte bu kez tabelanın son basamağında tamamlayan safkan uygun eakier ile hafif sikleti buldu. Düzlükte her sonuca açık olabilecek mücadeleden Kârlı çıkmasını beklediğim King Leonidas 25.4 rahat galobuyla günün sürprizini gerçekleştirebilir. Mutlaka kuponlarda olması gereken isimdir. !

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.


2. ALTILI

4.6.8.3.2.9

5.4.11.14

4.5.7.2.6.9

6.2

5 VERTIGO

16.1.4.14

2.NORMAL ALTILI

4.6.8.3.2

5.4.11.14

4.5.7.2

6.2

5 VERTIGO

16.1Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski