07 Temmuz Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

 
JONAH HEX

Katıldığı üç koşuda bence kaliteli sonuçlar alan safkan kısa mesafede göstereceği performansı bende çok merak ediyorum. Ancak bugün koşu temposu bence çok yüksek olacak. İsdemir ve Avalanche isimli atlar bugün kısa mesafeyi fırsat bilip ön tarafa çabuk düşmeye çalışacak ve sert temponun içine girecekler. Bana göre bu ikiliyi kovalayacak Cemalcan ve Jonah Hex'ten daha karlı çıkmasını beklediğim safkan, hazırlık olarak daha iyi durumda. Kocakaya gibi usta pilotuda kantarmada görünce tüm kuşkularımın ortadan kalktığı isim, 1000'i 1.03, 400'ü 24.6 rahat galobu ile birinciliğin en güçlü adayıdır.!

THE RED SONYA

Böylesine uygun grupta ağır kilosuna rağmen aprantisi iyi idare edebilirse bence koşunun kazanan isim olma yolunda büyük adım atacaktır. Sürekli daha sert sayılabilecek gruplarda zaman zaman iyi sonuçlar almasına rağmen bu sezon henüz gelmek istediği konuma ulaşamadı. Ancak bugün rakiplerine bakıldığında ilk adımı atacak gibi görünüyor. Önde tempoyu şekillendirecek Narlıca Güzeli'ni diğer isimlerin pek sıkıştırıp ardınca ısrarcı olmayacaklarını düşünüyorum. Düzlükle birlikte rakiplerinin içine girmesini beklediğim The Red Sonya koşu öncesi art arda galoplarını sıraladı. Ayın 2'sinde 26.8 rahat yaptıktan sonra, iki gün önce uzun işini 10002i 1.03, 400'ü 25 çalışarakla tamamladı. Lehine işleyecek gidişatı aprantisi iyi değerlendirebilirse kazanacağına inanıyorum günün banko ismidir.!

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.


NORMAL ALTILI

5.6.3.7

3.2.8

4.3.1

2.3.6.7

1-THE RED SONYA

16.8.7.4

ALTILI

5.6.3.7

3.2.8.5

4.3.1

2.3.6.7

1-THE RED SONYA

16.8.7.4.1.6

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski