13 Temmuz Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


VALLEY OF FLOWERS

Bugüne dek kısa ve orta mesafeli sentetik ve çim pistte aldığı sonuçlarla dikkat çekip, tek uzun yarışını ikinci sırada tamamlayan kısrak denk grupta şansı yüksek isimdir. Koşunun temposunu belirleyecek olan Guillotine'i sıkıştıracak ismin olmamasıyla beraber tempodan da faydalanacak. Son çim yarışını biraz daha sert grupta ikinci olarak tamamlarken sprintine biraz erken kalkmış kazanan rakibine direnememişti. Bugün düzlükte koşuya ortak olacak rakiplerinden mesafe dezavantajına rağmen biraz daha avantajlı girmesini beklediğim Valley Of The Flowers 800-51.4, 400-25.8 rahat galobu ile birinciliğin en güçlü adayı konumundadır. 

DEMİRBİKE

Geçen hafta katıldığı çim yarışı ölçü olmayan kısrak uygun rakipler yanında sevdiği pist ve mesafede koşacak. Bir önceki koşusunda ikinci olurken grup biraz daha sertti Koşuya tempo verip kazanan Al Bayhan'a düzlükte ters gelebilecek sprinti atmasına rağmen farkı bir hayli kapatıp performansıyla ön plana çıkmayı bildi. Rakipleri arasında mesafeyi 1.30.05 ile tamamlayan tek isim olan Demirbike, bugün koşuya ağırlığını koyup kendini potaya atacaktır, günün banko ismi olarak tavsiye ediyorum.

ÇETREFİLLİ

Ankara'da katıldığı son dört uzun mesafeli çim yarışlarından üç birincilik çıkartan bugünde rakipleri uygun görünen safkan bence kazanacaktır. Önde birlikte tempoya gireceği Ribery'e bayrağı teslim edeceğini düşünmüyorum. Bence tek dezavantajı Ayhan Kurşun'la ilk defa sahaya çıkacak olması. Erkenden yiyeceği basakıdan dirençli çıkması halinde Çetrefilli denk rakipler yanında beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2. NORMAL ALTILI

2.1.4.5.6

1.5.8.7.9.11

6.8

4-DEMİRBİKE

1.5

8.12.6

ALTILI

2.1.4.5.6

1.5.8.7.9.11

6.8.4

4-DEMİRBİKE

1.5.2

8.12.6

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski