14 Temmuz Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

 

MİRDOĞAN

Son üç kum yarışında özellikle aldığı sonuçlarla dikkat çeken rakiplerinin de bir hayli sert olduğunu düşündüğüm denk gurubu yakaladı. Sulu pistte uzun süre koşuya ayak uydurmakta güçlük çekmesine rağmen, birincilik mücadelesine ortak olamayıp, 200 tabelasından sonra koşuyu sürükleyen rakibinden ikinciliği potaya yakın kurtarmasını bilmişti. Bugün form olarak rakiplerinden bir tık önde gördüğüm safkan kilo açığını kapatacak seviyeye geldi. Yarışın temposu lehine işlemeyecek olsada son galobunu 1000'i 1.04, 400'ü 26 rahatla kapatan Mirdoğan birinciliğin en güçlü adayıdır. 

BRIANNA

Bu pistteki son yarışına baktığımda mesafe derecesi rakiplerinin bir hayli önünde olan kısrak, pistte mesafeyi 1.12.33'lük derece çıkardı. Koşu genelini ele alırsak, virajı en geride dönmesine rağmen düzlükte bir anda gurubun içine girip, liderliği yükselerek, içine yatan rakibiyle girdiği mücadeleden çizgide az farkla mağlup olarak çıktı. Bugünde tempo çok yüksek olmayacak ancak, son yarışında olduğunun aksine biraz daha sabır edebilirse Brianna, kendini çizgiye rakiplerinden önce atabilir. 

NEUROSURGEON

Bu sezonu geç açmasına rağmen katıldığı üç koşuda art arda iyi sonuçlar alıp, bir kez potalayan safkan uygun grupta kilo avantajını iyi kullanmaya yakın görünüyor. Burada özellikle tempoyu belirleyecek olan Langeron bence en ciddi rakibi olacak. Onunda tempoyu elinden geldiğince düşük tutmaya çalışacak olmasını iki yarış önce nasıl lehine çevirdiğini gördüysek bugünde, yine iki veya üç gidip düzlüğe girilir/girilmez mücadeleye girecek rakibine rövanşı vermeyeceğini düşündüğüm Neurosurgeon 600'ü 38.2, 400'ü 25 rahat galobuyla kazanabilir! Günün bankosu olarak tavsiye ediyorum.

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2. NORMAL ALTILI

2.4

3.8.6.5.1

1.6

4-NEUROSURGEON

2.1.5.6

11.4.10.12.3

48 TL 

2. ALTILI

2.4.5.6

3.8.6.5.1

1.6.2

4-NEUROSURGEON

2.1.5.6

11.4.10.12.3

144 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski