15 Temmuz Kara Kamçı Bursa At Yarışı Tahminleri

 

MAMACITA BONITA

Koşuda rakipleri sert olmasına rağmen bugün hafif kilo avantajını en iyi şekilde değerlendirmesini beklediğim kısrak, İzmir'de kum pist ikinciliği ile dikkat çekmeyi bildi. Düzlükte çok zorlu mücadele bekliyor. Üstten ilk dört sırada yer alan rakipleri oldukça etkili düzlük sprinte sahip olup, kiloyu kaldırabilecek isimler. Alttansa, son yarışını bir üst grup sayılabilecek isimler yanında ikinci sırada tamamlayan Bitlis İncisi mücadeleye ortak olmasını beklediğim kısrak. Koşu temposunun nasıl seyir edeceğini bende merak ediyorum. Bence Out Of The Dark gidişatı belirleyecek. Son galobu ve son koşu performansını hafif kilosuyla avantaja çevirmeye yakın gördüğüm Mamacita Bonita, 600'ü 37.7, 400'ü 24.5 rahat galobu ile birinciliğin en güçlü adayıdır. 

WHITE DARKNESS

İki koşu önce bu sezon tek çim performansını kazanarak tamamlayan safkan, mesafe kısalmasına rağmen uygun rakiplerine üstünlük kurmaya çok yakın . Bugün tempoyu belirleyecek olmasını beklediğim Zeyder olacak. Sekiz gün önce Kocaeli kumunda uzun tuttuğu sprintinde istediği ulaşmak istediği performansa kavuşmasına rağmen, bir tık geç kalınca potaya yarım boy farkla ikinci sırada girdi. Şuan form olarak eksiksiz olduğuna inandığım White Drakness, kısalan mesafeyi yadırgamazsa bence birinciliğe en yakın isim olmasını bekliyorum. 

YAKIŞIR SANA

Üç koşu sonunda yeterli forma kavuştuğuna inandığım tay, bugün birinciliğe kavuşacaktır diye düşünüyorum. İki koşu önce sert grupta tabela yapamazken, tabelanın son sırasına yerleştiği son yarışında, aslında performansıyla ön plana çıkmayı bildi. Virajı rakiplerinden biraz daha rahat dönmesine rağmen, düzlüğün büyük bir bölümünde binicisiyle uyum sorunu yaşayıp bir türlü kendi sprintini atamadı. 200 tabelasından sonra tekrar toparlanıp, yarışa ortak olma çabası fena sayılmayan Yakışır Sana, 1000'i 1.11.8, 400'ü 28.8 rahat galobu ile maidena veda eden isim olacaktır, günün banko ismi olarak öneriyorum. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2. NORMAL ALTILI

6.8.3.1

7.5.2.1

3.5.2

1.5.6.7

2.6

9-YAKIŞIR SANA

44.8 TL 

2. ALTILI

6.8.3.1

7.5.2.1.9.3

3.5.2

1.5.6.7

2.6.1.4.8

9-YAKIŞIR SANA

176.5 TL
Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski