16 Temmuz Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

 


KAZABLANKA

İki koşu önce hemen, hemen böyle bir grupta kazanırken performansıyla dikkat çeken safkan, son yarışına sert isimlerle katılmış tabelanın son sırasında yer almıştı. O gün de yine dikkat çekici koşu performansına ulaşan isim tempoyu tutup uzun süre geçmek için çaba sarf eden rakiplerinin 3-4 boy gerisinde virajı dönmüş, düzlükte ise gerçekten görülmeye değer gayret gösterip, biraz geç ayak değiştirmesine rağmen az farkla yarışın kaybedeni olmuştu. Bugün rakipleri biraz daha uygunlaşan Kazablanka, yarış öncesi bir galobu olmasada, uygun rakiplerini son yarışındaki düzlük performansını sahaya yansıtması halinde geçebilir. 

NİRVANA

Katıldığı iki koşuyu kazanarak daha şimdiden kalitesini ortaya koyan safkan sertleşen grupta yine birinciliği kapabilir. Foto finişe uzandığı son yarışı ilkine nazaran aha iyiydi. Önde oluşan sert temponun uzağında kalıp düzlükte bir nevi zoru kolaya çevirip, performansıyla alkışı hak etti. O gün 800'ler 45-46 seviyesinde geçmiş ve yüksek seyirde neler yapabileceğini de ortaya açıkça ortaya koyan Nirvana, bugünde benzer gidişatı seri rakiplerinin bolluğundan faydalanacaktır. Binicisi Vedat Abiş ile üçüncü birinciliğine yakın görünen safkan, 1000'i 1.03.5, 400'ü 25.5 rahat galobuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. 

GÖKYÜZÜ

Sezona iyi başlamasına rağmen arada çok kötü dönem geçirip art arda aldığı sonuçlarla hayal kırıklığı yaratan kısrak, İstanbul sentetik pistte kıpırdadığı yarış sonrası piste tekrar dönüş yapıp potayı önde geçmeyi bildi. Kazandığı gün beklemeyi tercih etmişti ancak, bugün temposunu önde bozmaya yeltenecek bir isim olmamasıyla stiline tekrar dönüş yapmasını beklediğim Gökyüzü, 800'ü 55.7, 400'ü 28 rahat galobuyla seriyi devam ettirebilir.! Günün bankosu olarak tavsiye ediyorum. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2. NORMAL ALTILI

4.1.7.8.10.3

5.2.7.8.9

7.9.1.5

2-GÖKYÜZÜ

2.4

5.6

57.6 TL 

2.ALTILI

4.1.7.8.10.3

5.2.7.8.9

7.9.1.5.4

2-GÖKYÜZÜ

2.4.3

5.6.3

162 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski