17 Temmuz Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


ÇAKALINOĞLU

Son kazandığı koşuda banko önerdiğim safkan çok rahat kazanarak yeni başlangıç yaptı. Bugün rakipleri biraz daha sertleşti ancak, grupta bakılınca temposunu bozmaya çalışacak tek ir isim olan Steel Man'in baş edebilecek düzeyde olmamasından dolayı yine kendi insafiyetini gidişata koyacak olan Çakalınoğlu, mesafe avantajını ve derecesini en iyi şekilde kullanacaktır. Son galobunu 800'ü 51.7, 400'ü 26 çok rahatla tamamlayan safkan yine beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya çok yakın görünüyor, günün bankosu olarak kuponlardaki yerini almalıdır. 

KARAKRALİÇE

İki koşu iyi sonuçlar aldığını düşündüğüm isim Kısrak koşusunda ikinci, Gazi'de ise tabelaya çok yakın bitirip altıncı sırada tamamlamıştı. Bugün koşunun favorisi Snowbird ancak tempo bence ona hiç yaramayacak. Bu nedenle düzlükte en avantajlı duruma gelmesini beklediğim Karakraliçe, Bursa'da 600'ü 37.7, 400'ü 24.5 rahat bir işe imza attı. Değişen binicisiyle şansı katlanan kısrak koşunun favorisidir.

GRAND MISSION

Gr-1-ANAFARTALAR koşusunda mağlup olduğu Ascot'tan bugün eküri avantajıyla rovanşı almaya çok yakın görünüyor. O gün şaşırtıcı şekilde bir anda kalabalık gruptan sıyrılan rakibi sıkıştıran isim olmayınca önde hiç çaba göstermeden istediği tempoları yakalamış, düzlüğe dinç çıktıktan sonra kendini potaya rahat şekilde atmıştı. Ancak bugün Rage Of The Wind'in Ascot'u rahatsız edeceğini düşünüyorum. Bursa'daki hazırlıklarında eskiye nazaran daha formda görüntü ortaya koyan Grand Mission, 800'ü 50.5, 400'ü 24.3 rahat galobuyla bugün birincilik ipini göğüslemeye en yakın isimdir. 


EDİTÖR

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2. NORMAL ALTILI

4.2.3.6.9

7-ÇAKALINOĞLU

3.8

4.1.3.6

2.5.4.3

8.10.6

ALTILI

4.2.3.6.9

7-ÇAKALINOĞLU

3.8.6

4.1.3.6

2.5.4.3

8.10.6.9.4.5


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski