27 Temmuz Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


SNOW BIRD

Son dört koşusunda sınıf atladıktan sonra zorlu süreçten iyi sonuçlar alarak çıkan kısrak ilk kez yaşıtı olmayan ve tecrübeli rakipler ile koşacak. Ancak, bugün oldukça ciddi kilo avantajına sahip. Koşu temposuna bakılınca 10 gün ön ce kazandığı yarışa nazaran daha kolay tempo ve düzlüğe kadar dinç kalabilecek yeterliliğe uygun gidişatı yakalayacak. Bugün bence en önde yer alacak isim Aragona olacak. Eğer art arda gelen zor yarışlarının yorgunluğunu sahada hissetmezse Snow Bird uygun sikleti ve uzayan mesafede 800'ü 50, 400'ü 23 rahat galobunu Kocali'de akışlı tamamlayan kısrak günün banko ismidir. 

ÇAKIRDAĞLI

Bursa'da art arda gerçekleştirdiği iyi sonuçlarla bu yıl form tutmayı çabuk başaran safkanın bugün grupta işi en zor isim ancak, önemli de gidişat avantajına sahip görünüyor. King Berkay, Çirçujz, Saetta, Luminary ve Luminence isimli rakiplerinin tümünün aynı stile sahip olmasıyla tempo bence son zamanların en hızlı başlangıç ve gidişatına tanık edecek. Eğer ilk kez çıktığı sentetik pisti yadırgamazsa küçükte olsa sürpriz yapma şansına sahip olduğunu düşünüyorum. Bursa'da yine son yarışı sert rakipler ile üçüncü sırada bitirerek tamamladığı performansıydı. Düzlükte King Berkay ve Saetta ikilisinin dışına dolanacak diğer rakiplerinin dama dediği anda devreye girmesini beklediğim Çakırdağlı, stiline uygun binicisi ve Bursa'da 600'ü 37.4, 400'ü 24.6 rahat dikkat çekici son sprintiyle günün sürprizini gerçekleştirebilir.!

YAMANBEY

Gördüğü iki koşu sonrası eski formuna yavaş, yavaş yaklaştığını düşündüğüm safkan, son yarışında rakibi Can Reis'e kaybederken kilo kiloya idi. Bugün farklılık yaratansa üzerinde Kocakaya'nın olması ve formunda biraz olsun önemli gelişmelerin seyredilmesiyle favori konumuna çıkacaktır. Düzlük performnansı etkili görünen Vector, Can Reis Gold Polat'la birlikte koşuyu lehine çevirme mücadelesinden daha önde çıkmaya aday gördüğüm Yamanbey, son kısa sprintin, 400-27.4, 200-'ü 12.8 ile tamamladı. Kuponlara öncelikle yazılması gereken isim olarak görüyorum. 

EDİTÖR

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.


NORMAL ALTILI

1.5.8.7.3

1.3.4

7-SNOW BIRD

1.3.2

6.5

2.1.5

33.6 TL 

ALTILI

1.5.8.7.3

1.3.4.9.6

7-SNOW BIRD

1.3.2.6

6.5.4.1

2.1.5.7

192 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski