28 Temmuz Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

 


HAMASET

Bugün kilosu ağır ancak uygun rakipleri yakalayan safkandan birincilik bekliyorum. Bu sezon çim yarışlarında istediği başarıyı yakalayamadı. Ancak kaba kum performansı gruptaki isimlerden bence çok daha iyi. İki koşu önce burada King Farrier kazanırken ikinci sırada kalıp güçlü isimleri mağlup etmiş, Adana'da yine başarılı sezon geçirmişti. Bugün önde rahatsız edebilecek rakibi yok. Eğer startı düzgün alıp, hemen tempoyu belirleyebilirse, düzlük boyunca artan nefesi ve avantaj yakaladığı mesafe ile birlikte işini kolaya dökecektir. İstanbul'da sentetik pistte etkisiz kaldığı yarış sonrası sahaya gelip, art arda galoplarını gerçekleştiren Hamaset, 800'ü 49.3, 400'ü 24 rahat ve en son gerçekleştirdiği 23.8 kısa işindeki görüntüsünü sahaya yansıtması halinde özlediği birinciliğe kavuşmasını bekliyorum. Günün banko ismidir. 

WANPİR

Son yarışında favori çıkmasına rağmen kötü sonuç alan ancak o gün binicisinin biraz olsun azizliğine uğrayan safkan bugün şansızlığını kırabilir. Düzlüğe kadar çok rahat gelmiş, fakat, iç kulvarı tercih edince biraz etkilendiğini belli eden safkan, çok kötü koşmamıştı. Bugün rakiplerinin içerisinde bir çok seri stile sahip olup, tempoyu yükseltebilecek isimle dolu. Yılmaz Hoca, Güzel Çocuk, Çığ Güzeli, Kayabert gibi safkanlar var gücüyle öne düşecekler. Bundan faydalanmasını beklediğim Wanpir, 600'ü 45, 400'ü 29.6 çok rahat galobuyla etkili düzlük sprintini tutturabilirse, potayıda önde geçen isim olmaya çok yakın görünüyor. 

EDİTÖR

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2.ALTILI

3.5.1.2

5.2.7

6.4.7.2.5

2-HAMASET

8.5.4

3.10

43.2 TL 

ALTILI,

3.5.1.2

5.2.7.8.9

6.4.7.2.5

2-HAMASET

8.5.4.9

3.10.9.1

192 TL 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski