29 Temmuz Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahmninleri

 

SPECIAL ONE

Son iki koşusunda aldığı sonuçlar pek iç açıcı olmayan kısrak, uygun rakipler yanında bugün sürprizi gerçekleştirebilir. Gr-2 koşuda ilk on sırada yer almadıktan sonra, iki hafta önce bu pistte yine sert grupta stiline denk rakipler ile yarışıp tempoya tutunmakta güçlük çekmesine rağmen ikinci sırayı almak için büyük çaba sarf etmişti. Bugün aprantisi iyi idare edebilirse, kilo farkına rağmen önde tempoyu da belirleme şansını yakalayacağını düşündüğüm Special One, 25.5-12.3 rahat galobuyla sürprizi gerçekleştirebilir.  

DEMİRPERDE

Bu sezon Grup-1 koşularda tabela yakın bitirip, sentetik pistte bir kez de kazanan safkan bugün uygun rakipler ile uzayan mesafede kazanacaktır. Tempoyu belirleyecek isimde zaten Gökyüzü olacağından, şartları yakalayacağını düşünüyorum. Çok rahat kalmaması açısından Pıtır ve Derdiyok'un erkenden baskısına uğrayacak kısrak, düzlükte alıştığımız gibi arayı açmaya çalışacak fakat, Demirperde'nin tempodan ötürü sermayesi bol olacaktır. Azda olsa ağır sikletinin açığını bu şekilde kapatmasını beklediğim safkan Ankara'da 26.3 çok rahat galobu sonrası, 800'ü 55.2, 400'ü 278.2 rahat iş gerçekleştirdi. Özlediği birinciliğe kavuşmasını bekliyorum, günün banko ismidir.!

YEŞİLPINAR

Açılışı kazanarak yaptıktan sonra sert grupta etkisiz kalan kısrak sentetik pistte yeniden kıpırdayıp, üçüncülük aldığı koşuda iyi görüntü ortaya koydu. Bugün şartlı yarış le birlikte rakipleri biraz daha uygunlaştı. Kısa mesafede çok geç attığı sprintini, değişen pist ve mesafede iyi kullanıp zamanında hareket edeceğini düşünüyorum. Koşu öncesi tek galobunu 600'ü 41.3, 400'ü 26.5 rahat la kapatan Yeşilpınar öncelikle kuponlardaki yerini almasını gereken isimdir. 

EDİTÖR

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2.NORMAL ALTILI

9.1.3.2.5.10

8.3.1.9

3.1.5

1-DEMİRPERDE

3.5

3.1.2

51.8 TL 

ALTILI

9.1.3.2.5.10

8.3.1.9.10.4

3.1.5.6

1-DEMİRPERDE

3.5.4

3.1.2

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski