01 Eylül Sezer Ankara At Yarışı Tahminleri

 

Günün 1. koşusunda

İki koşu öncesi kasaya uzun mesafeli yarışta birincilik yazdıran gurubun formda safkanı Ben Subaşı beş gün önce gurup yarışta sonuç alamadan ayrıldı. Galopsuz start vereceği yarışta aynaya en yakın isimdir. Çim pistte başarılı yarışla aynadan önde geçen Mirdar doğu illerinde kum pistte etkili olmuştur. İyi geçirdiği dinlenme zamanını 1.14.5-30 R çalışmasıyla son veren safkan rakip. Mesafeyi seven formda safkan Yeniçağlı, Özcan'ın koltukta yer almasıyla ve 55-27 R galobuyla hata kollar.

Günün 3.koşusunda 

Çim pistte yarış hayatının ilk startını aynayı önde geçerek tamamlayan Secret Pearl şampiyon Long Runner'ın baba kan hattından. Kum piste de yatkınlığıyla sahadaki yerini almasını varsaydığım safkan 37.4-24 R çalışmasıyla en şanslı isim. İki koşu aynayı önde geçerek seri yapan My Brillante Girl sert guruplarda aldığı kötü sonuçları 1.05.2-26 R çalışmasıyla sert rakiptir. 

Günün 4.koşusunda 

Günün favori isimlerinden ekürisi Yeşil Oba'yla sahada galop yapan hazırlıklarında sıfır kusur gördüğüm Adalı Beyi  ekürinin formda isimlerinden. Guruptaki rakiplerinden daha formda görüntüsüyle bölünen maiden yarışta aksilik olmadığı an aynaya önde geçmesini umduğum Adalı Beyi 40.5-26 rahat hazırlığıyla günün bankosu. 

Günün beşinci koşusunda 

Üç gurup koşuda iyi sonuçları kasasına yazdıran birinden aynayı önde geçerek ayrılan Şahin Mahmut Ayhan Kurşun'la yakaladığı uyumu denk rakipler arasında sürdürmeye yakındır. Pistte sonlandırdığı 26.5  R çalışmasıyla aynayı önde geçebilir. Şartlı koşularda iki birinciliği kasasına yazdıran Deniz Efe devam eden formuyla ve 40.4-27 R çalışmasıyla sert rakip. Pistte aynayı önde geçen son yarışı ölçü sayılmayan Haznedar 40.5-27 R çalışmasıyla yazılır. Kapalı kutu görünümünde yer alan istikrarlı Uzun Dalga 44.5-29.5 R çalışmasıyla hata kollar.

KARA KAMÇI ANKARA 2. ALTILI GANYAN TAHMİNİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLA


EDİTÖR

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

1. NORMAL ALTILI

3.5.8

1.3.2.4.5.6.7

2.1

1-ADALI BEYİ

8.3.6.14

5.1.2

ALTILI

3.5.8

1.3.2.4.5.6.7

2.1

1-ADALI BEYİ

8.3.6.14.1.4

5.1.2.8.4

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski