08 Ağustos Kara Kamçı Bursa At Yarışı Tahminleri

 


A FINE DAY TO FLY

İstanbul'da ara sıra ters sonuçlara imza atıp, kazandığı ve ikincilikler aldığı koşularını tekrarlarsa bugün bence sürprizi gerçekleştirip kazanacaktır. Özellikle çim pistte son yarışlarını kötü sonuçlarla olsada rakipleri de bir hayli sertti. Erken öne hamle yaptığı yarışta düzlük boyunca mücadele içerisinde kalma isteğini bir süre devam ettiren kısrak, son ana kadar elinden geleni yaptı. Bugün ilk defa çıkacağı Bursa çiminde rakipleri biraz daha uygunlaşan A Fine Day To fly, etkili düzlük performansı ve formda aprantisiyle günün  banko ismidir.

REAL FORCE

Ara verdikten sonra Ankara'da iki uzun mesafeli çim yarışında tabelaya yakın bitirerek formunu geliştiren safkan, hazırlıklarını gerçekleştirdiği Bursa pistinde ilk sınavına çıkacak. Son koşusunda startta biraz oyalanınca kalabalık grubu en geride takip etmeyi tercih edip, virajı da en geride dönen isim olmuştu. En dışa açılarak önünü gördükten sonra, üzerine koyarak, düzlük boyunca ataklarını sıkı tutan safkan, önde birincilik mücadelesinde yer alan dört rakibinin direncinin kırılmamasından dolayı etkili performansına rağmen, dinç girdiği potadan beşinci sırada ayrılmıştı. Bugün pist avantajını elinde bulunduran Real Force denk grupta yarış hayatının ilk birinciliğine imza atmaya çok yakın görünen isimdir.!

EDİTÖR

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2. NORMAL ALTILI

3.1.6.9

2.9.10.14.1.5

3-A FINE DAY TO FLY

2.6

3.6

7.1.11.14.3

ALTILI

3.1.6.9.7

2.9.10.14.1.5

3-A FINE DAY TO FLY

2.6

3.6.1

7.1.11.14.3.6.5


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski