09 Ağustos Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

 


ÇETREFİLLİ

Bugün en ciddi rakibi Birolbey önünde mesafe avantajına sahip olduğunu düşündüğüm safkan usta pilotuyla kazanacaktır. Rakiplerine bakıldığında temposunu bozabilecek bir isim olmadığından bom boş kalıp, tempoyu da istediği gibi şekillendirecektir. Rakibinden daha fazla dinlenme fırsatını lehine çevirebilecek forma sahip olan Çetrefilli, baştan sona sıkıştırma gayreti içerisinde yer alacak Birolbey'e geçit vermeyip, 600'ü 39.5, 400'ü 26 çok rahat galobuyla günün banko ismidir.

CAMBAZOĞLU

Çim pistte katıldığı aldığı iki iyi sonuçla dikkatleri üzerine çeken, fakat kum pisti daha etkili performansla tamamlamasını beklediğim tay, kısa mesafenin başarılı ve seri ismi Alıcıkuş'la tamn kardeş. Son yarışında özellikle 200 tabelasından geçildikten sonra attığı sprint iler dikkat çeken safkan, bugün yarışı önlerde kabullenecektir. Kısa bir süre sahadan uzak kalmasını sorun etmeyeceğini düşündüğüm Cambazoğlu, 800'ü57.5, 400'ü 28.8 rahat galobuyla birinciliğin en güçlü adayı olarak rakiplerinin bir adım önünde yer alacaktır. 

NARTIN KILICI

Adana'da bu sezon üç koşu art arda galibiyetler çıkardıktan sonra şansını Grup-1 koşuda deneyip, etkisiz sonuç alan safkan , ikincilik çıkardığı yarış sonrası, toparlanmakta güçlük çekip iki kendine yakışır netice almadan sonlandırdı. Ancak rakibi Göğüsgeren'e mağlup olduğu yarışta aprantisi nefesini iyi kullanıp, sonlara biraz enerjisini saklasaydı, belki kazanan isim olacaktı. Fakat, bugün bakıldığında eğer isterse yine tempoyu bindirip, avantajı yakalayacak fırsatı kullanmaya yakın görünüyor. Kocakaya gibi usta pilotunda kantarmada olmasıyla rakibine rövanşı bırakmaya niyeti olmadığını düşündüğüm Nartın Kılıcı, 600'ü37.7, 400'ü 24.4 çok rahat işindeki görüntüsünü sahaya yansıtması halinde kazanmasını beklediğin isimdir, günün ikinci bankosu olarak öneriyorum. 

EDİTÖR

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.


2.ALTILI

2.1.10.6.8.9.3

3.2.1.7

2-NARTIN KILICI

4.7

3.4 / 2.8

13.4.5.3 / 6.9

1. ALTILI

3.6.4.5.7.8

3-ÇETREFİLLİ / 1

2.3.4

2.1.10.6.8.9.3

3.2.1.7

2-NARTIN KILICIYorum Gönder

Daha yeni Daha eski