26 Ağustos Kara Kamçı Bursa At Yarışı Tahminleri

 

KORKMAZEFE

Uzun ara sonrası bu sezon İstanbul sentetik pistte gördüğü koşularında pek etkili olamayan safkan, kaba kuma dönüş yaparak art arda Kocaeli'de gördüğü iki yarıştan iyi sonuçlar aldı. Özellikle kısa mesafeli son koşusunda düzlüğe kadar kolay gelmesine rağmen, iki seri rakibinin mesafe avantajını iyi kullanarak, hemen ardından konumlanıp üçüncü sırada tamamlamıştı. Bugün değişen pistte mesafe avantajını en iyi şekilde kullanmasını beklediğim Korkmazefe uygun rakipler ve 1200'ü 1.26.4, 1000'i 1.11.5, 400'ü 27.6 çalışarak galobuyla günün banko ismidir. 

UZAYABAKAN

Geçen sezon İstanbul'da kazanıp ilk birinciliğini aldıktan sonra araya giren isimlerden olan safkan ilk iki yarışında aldığı başarısız sonuçlar ardına uzun mesafeli çim koşularında ikincilikleri biri sert grupta kazandı. Bugün mesafe kısa ancak, kayıtlarına baktığımda 3 gün art arda ilgililerinin uzun mesafeli yarışları pas geçtiğini ve bugün tercih edildiğini görüyorum. Şuan son startında sert grupta gösterdiği performansla kazanacak kıvama gelen Uzayabakan, kısalan mesafede bence sorun yaşamayacak. Önde Şintay, Ufukbaba ve Milasberk gibi seri rakiplerinin olmasıyla tempoyu yakalamasını beklediğim safkan, iç pistte gerçekleştirdiği kenter işiyle birinciliğin en güçlü adayıdır. 

İstanbul tahminimi görmek için tıkla. 

EDİTÖR

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2.NORMAL ALTILI

3.1.6.7.11

8-KORKMAZEFE

6.3

4.3.1.6

5.9.2

8.9.2

43.2 TL

ALTILI

3.1.6.7.11

8-KORKMAZEFE

6.3.1.5

4.3.1.6

5.9.2.1

8.9.2.4

155 TL 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski