07 Eylül Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

POWERSHIP

Kendi yaş grubunda katıldığı uzun mesafeli çim yarışlarında art arda aldığı iyi sonuçlarla göz dolduran safkan bugün tecrübeli rakipleri olmasına rağmen uygun grupta start alacak. Son koşusunda tempoyu belirleyen rakibi önde uzun süre kesmedi ancak, inatçı tavır göstererek potaya yakın Kocakaya'nın da etkisiyle çizgiden galip çıkmasını bildi. Koşuya Manoır tempoyu bindirecektir. Burada düzlükte sert gelecek olan bir kaç isme rağmen devam eden formuyla Powership, 100'i 1.04.5, 400'ü 24.7 rahat galobuyla birinciliğin en güçlü adayıdır, ilk sırada şans verilmesi gereken isimdir. 

POLPOO 

Geçen hafta ağır kiloda olmasına rağmen rakibi Make A Firte v Denizhan'ı daha kısa mesafede mağlup eden safkan, eşitlenen şartlar ve bir kaç sert rakibin gruba eklenmesiyle yine favorim. Bence koşu temposu oldukça sert olacak. Çünkü yarışı koparmaya çalışacak olan Make A Fire'ın geçen yarış aksine biraz daha koşuyu önlerde kabullenecek. Düzlükte kızışacak birincilik mücadelesinde daha sabır göstermesini beklediğim Polpoo, binicisi Vedat'la son kazandığı yarışta uyumu yakaladı. 600'ü 39, 400'ü 26 rahat işiyle bugün seriyi devam ettirebilir. 

CANCANER

Yarış hayatına Ankara'da güzel başlangıç yaptığını düşünüyorum. Önde start çıkışıyla birlikte tempoyu kuran rakibinin hemen ensesinde düzlüğe kadar gelen safkan, numarayı teslim aldıktan sonra bu kez kaybettiği rakiplerinin atağına karşılık veremeyince, kaybetti. Buna rağmen potadan dinç ve akışlı geçmeyi, başaran Cancaner, 95 günlük araya rağmen hazırlıklarında belirli bir seviye yakaladı. Özellikle son galobunda 800'ü 55, 400'ü 27 rahat yaparken, form tuttuğunu belli eden safkan mesafe avantajı ve seri stiliyle günün banko ismidir. 

EDİTÖR

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2.NORMAL ALTILI

3.6.1.5

5.7

3.2.1.5

3.5.8.7

2-CANCANER

6.2.1.5

ALTILI

3.6.1.5.2.4.10

5.7

3.2.1.5

3.5.8.7.1

2-CANCANER

6.2.1.5.3

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski