08 Eylül Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

 GENERAL BRIELLA

Kısrak bugün sevdiği pistte yine kazanacaktır. Bu pistte maidenadan çıktıktan sonra şartlı koşuda uygun rakiplere fark yaptı. Ancak apar topar götürüldüğü Bursa sahasına plase konumda çıkıp, yüksek tempoda işleyen gidişatta ayak uydurmakta başlarda gülük çeksede 200 tabelası geçildikten sonra önde tempoyu belirleyen rakibi binicisini üzerinden atınca yakaladığı şansı avantaja döndürüp kendini potaya atmasını bildi. Bugün uygunlaşan rakipler yanında eküri avantajına sahip General Briella, 800'ü 52, 400'ü 25 çok rahat galobuyla günün banko ismidir. 

YILDIZ TOZU

Bu sezon inişli çıkışlı grafik çizmesine rağmen son yarışında kazanırken bence en i performanslarından birini rakiplerine oranla gösteren safkan, bugünde önde yalnız kalacak. Son koşusunda yine benzer rahatlığı yakalayıp, tempoyu fazla yükseltmeden düzlüğe kadar gelmiş, özellikle 200 tabelasının hemen başında rakibi olan Malkoçhan yanına yaklaşınca inatçı tavır sergileyip, farkı biraz açıktan sonra, bitişte ise potaya dinç girmesini bilmişti. Yine gidişatı belirleyecek isim olmasından dolayı, 600'ü 38.2 400'ü 24.6 rahat galobuyla Yıldız Tozu beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya çok yakın görünüyor. 

LEGA LADY

Geçen sezonu iyi geçirerek tamamladıktan sonra, seneye kazanarak başlayan Dişilere mahsus üç önemli koşuda aldığı kötü sonuçlardan sonra toparlanmakta geç kalmayıp, biri tabelanın son sırası, diğeri üçüncülükle iki koşu çıkardı. Ancak bugün rakipleri tam dişine göre. Son koşusunda bence kötü değildi, düzlükte grubun içerisine girip birincilik mücadelesine katılmasına rağmen performansını  artıramayınca, başladığı gibi bitirdi. En son 26.2 çok rahat kısa işinde akışlı ve dinç görünen Lega Lady, bugün kazanabilir. 

EDİTÖR

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2.NORMAL ALTILI

3.5.6

1-GENERAL BRIELLA

1.3.5.6

6.7.3.1

3.7.4

6.8.3

ALTILI

3.5.6.1

1-GENERAL BRIELLA

1.3.5.6

6.7.3.1

3.7.4.5

6.8.3.7

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski