20 Eylül Yiğit Can Kocaeli At Yarışı Tahminleri

 

BOATMAN

İzmir kumunda hanesine yazdırdığı iki koşuda iyi sonuçları alan safkan tay değişen pist koşullarında aynı etkiyi gösterecektir. 1000 mesafeli son yarışında düzlükte etkili sprintiyle ikinciliği kurtarırken mesafe kısa gelmişti. İyi sonuçlar alan favori rakibi ve ilk yarışını pistte ikinci sırada tamamlayan Atakan Bey'den daha önde tuttuğum Boatman dinç gireceği koşuda hanesine birincilik yazdırmaya yakındır. 

CEVHERİZADE

Geçen yılı çim ve sentetik kum koşularında ara sıra denk getirdiği tabela koşularıyla sürdüren, Adana çiminde hanesine yazdırdığı birincilik sonrası bir ikincilik daha kazanıp uzun aradan dönen safkan uygun gurupta kazanır düşüncesindeyim. Geçen hafta apranti denetimi altında dördüncü sırada tamamlayan Cevherizade 3 sene sonra çıkacağı kaba kum koşusunda uygun rakiplerini etkili binicisiyle mağlup edecektir diye umuyorum bankomdur.

EDİTÖR

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

3,1,4,7,9,10

10,1,3,9

3,1

6,1,5

2,9,7,4

9-CEVHERİZADE

ALTILI

3,1,4,7,9,10

10,1,3,9,5,2

3,1.2

6,1,5

2,9,7,4

9-CEVHERİZADE

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski