21 Eylül Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


LEGA LADY

Geçen sezon Grup koşu galibiyeti ve sert gruplarda aldığı sonuçlarla dikkat çektikten sonra bu seneye iyi başlatıp, devamını Kısra, Dişi Tay deneme ve Nene Hatun koşularında getiremeyen kısrak, kısa aradan sonra art arda gördüğü üç yarışta tabela içi sonuçlar aldı. Ankara'da rakipleri Seriday ve Forlorn ardı üçüncü olurken eskiye nazaran bir tık daha iyi performansla  sahadan ayrılan Lega Lady, form tuttu. Geöen yarışında önde tempoyu Jadore'a teslim etmişti ancak bugün tam tersi liderliği çıkışla beraber almasını bekliyorum. Ankara'da gerçekleştirdiği 800'ü 51, 400'ü 24 rahat galobunda toparlanan kısrak birinciliğin en güçlü adayıdır. Günün banko ismi olarak değerlendirilebilir. 

EGENİN ASLANI

İzmir'de start aldığı koşularında sert rakipler ile koşup iyi sonuçlar almasını bilen safkan iki yarış önce kazanmasını bildi. Özellikle tempoya çıkıp baskı yemediği gidişatları daha etkili sonuçlarla kapatmasını biliyor. Bugünde önde rahatsız edebilecek bir isim yok gibi. Tempoyu istediği gibi şekillendirecek Ege Aslanı bu pistte de zaman zaman ters sonuçlar almıştı. Düzlüğe kadar sıkıştırılmadan önde girmesini beklediğim Ege Aslanı'na ilk baskı en sert rakibi olarak gördüğüm Başar'dan gelecek. Eğer yanına geç alabilirse dayanıklılık gösterme konusunda sıkıntı yaşamayacağını düşündüğüm safkan, 800'ü 59, 400'ü 29.6 rahat galobuyla favorimdir.

AKIŞ 

Bu sezon sık koşmasına rağmen özellikle uzun mesafeli yarışlarını her iki pistte de etkili sonuçlarla kapatan safkan bugün denk grupta binici avantajını en iyi şekilde kullanacak. Kadın binicilere ait koşuda ikinci olurken pist sentetikti. Son çim beşinciliğinde grubun en gerilerinde yer almasına rağmen düzlük performansı yabana atılacak gibi olmayıp, beşinci olurken potadan dinç geçti. Biri uzun yarış yaşamına iki birincilik sığdırdığı pistte mesafe ve jokey avantajını elinde bulunduran Akış, kenter çalışmasıyla birinciliğin en güçlü adayıdır.

EDİTÖR

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2. NORMAL ALTILI

5.1.4.6.9

1.6.9.7

6-LEGA LADY

1.4.3

4.2

2.5.4

ALTILI

5.1.4.6.9

1.6.9.7.5.8

6-LEGA LADY

1.4.3.9

4.2.3.5

2.5.4Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski