11 Eylül Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

ANADOLU SHOW

Bu koşuda iki eküri ismin birincilik mücadelesine çıkmasını bekliyorum. Özellikle Ankara'da start aldığı ilk 1200 mesafeli çim yarışında önde tempoyu şekillendiren rakibinin hemen dışna dolanıp daha rahat görüntü vermesine rağmen virajı kötü alınca, binicisini de uğraştırdı. Ancak, düzlük boyunca düşmeyen temposu ve istekli görüntüsüyle bugün için yeterli saha performansına ulaştığını düşündüğüm, Anadolu Show, 800'ü 50, 400'ü 24.2 rahat galobuyla günün ilk bankosu olarak değerlendirilebilir. 

TOPSY TURVY

Yarış hayatına ikincilikle başlayan safkan, kendini geliştirip, henüz ikinci koşusunda maidendan çıkmayı başardı. O gün mesafe bugüne nazaran biraz kısa olmasına rağmen, özellikle viraj dönülürken ön grubun bir hayli gerisinde olup, 300 tabelasının başına kadar kazanamayacak izlenimi versede, bir anda performansını artırıp, ön gurubu ortadan açarak, mücadele içerisinde kalmadan farkı açmıştı. Bugün mesafenin uzamasıyla performansı bir tık daha artacak olan Topsy Rurvy, usta pilotu ve 600'ü 37.3, 400'ü 24.6 eksiksiz idman görüntüsüyle günün banko ismidir. 

ZAFER ATEŞİ 

Neredeyse son 20 koşusunun tamamını Grup seviyesinde yarışıp aldığı sonuçlarla gruptan farlı görünen Zafer Ateşi, uzun zaman sonra ilk kez bu seviyede rakiplerle mücadele edecek. Son üç koşusunu çok büyük isimlerle koşup, iki tabela, bir ikincilik çıkardı. Bugün eğer tempo yüksek olsaydı tartışmasız günün en sağlam bankosu olmasını beklediğim isimdi. Ancak, koşuya Giant Dream veya Steel Man'in liderlik yapacak olması, bence yüksek gidişata yer vermeyecek. Artı olarak bir hafta önce sert mücadeleden çıkması performansını yaşını baz alarak az da olsa etkileyeceğini düşünüyorum. Tüm bu olumsuzluklara rağmen, düzlükte ağırlığını rakiplerine fazlasıyla hissettirmesini beklediğim Zafer Ateşi, birinciliğin en güçlü adayı olarak sahada olur. Riskli banko olarak zor programda değerlendirilebilir. 

EDİTÖR

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

1.ALTILI

2-ANADOLU SHOW / 5

6.2.1.4

1.2 / 8.4

4.10.1.2.3.7

6.7.10.13.1.2 / 9.11

4-TOPSY TURVY

2.ALTILI

4.10.1.2.3.7

6.7.10.13.1.2 / 9.11

4-TOPSY TURVY

3.1.8.5.9

1-ZAFER ATEŞİ

6.8.2.3 / 5.10


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski