15 Ekim Gizli Eküri İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

 


ESER: Uzayan mesafelerde zaman zaman etkili yarışlar koşsa da 2000 metre üstünde zorlandığını düşünüyorum. Ancak bugün liderliği alıp tempoyu kendisinin belirleyeceği bir koşul oluşursa yarışın başlarında düşük tempo götürmek kaydıyla mesafeyi kısaltarak aynayı önde geçebilir. 

KOCAYUSUF // ÇİLEKLİ PUDİNG: Kocayusuf iyi orijini ile dikkat çekerken Çilekli Puding de hazırlıkları ile göze batıyor. Gruptaki atların çoğu istikrarsız ya da formsuz olunca yeni koşan isimlere yönelmek daha mantıklı bir tercih. 

KAHIO: Son üçüncülüğü buradaki Run For Happiness'ın hemen arkasında. O gün iki safkan eküri olarak start alıyorlardı ancak her ikisi de başka isimler adına koşmaya başladı. Kahio orijin olarak uzun mesafelere işaret eden bir isim ve ilk iki uzun koşusunda iyi yerlerde bitirdi. Bugün önemli rakiplerine karşı sahip olduğu kilo avantajını iyi şekilde kullanıp buradan birincilikle ayrılmayı başarır. 

ENTREVİSTA: İstanbul'daki son altıncılığı iyi grupta ve fena değil. İzmir'de de son çalışmasını Mustafa Çiçek'le gerçekleştirip 600 metrede 35 rahat şeklinde bir derece çıkarttı. Bir önceki yarışından daha iyi durumda ve etkili jokeyi ile kariyerinin ikinci birinciliğini elde etmeye yakın. 

PERGAMON: İnatçı bir safkan. Tempoyu verebildiği koşularda son ana kadar rakiplerine dayanabiliyor. İstanbul'da daha sert rakipler arasında yaptığı son ikincilikte buna bir örnek. Kısa vade koşmaktan vazgeçip buraya getirildi ve ağır kilosunun altında kalktığı takdirde bu grubu geçer. 

ROCK IRON: Grubun en başarılı ismi şüphesiz ki Rock İron. Son birkaç yarıştır beklenen sonuçları alamasa da karşılaştığı rakipler burada koşan atlardan biraz daha sertti. Birkaç ciddi rakibinin olduğu koşuda Selim Kaya'nın deklare olmamış olması ekürinin yarışı istediğini, kamçı riskine girmediğini gösteriyor. Mehmet Kaya idaresinde bunu başarabilecek yeteneğe sahip. 

TEK AT İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

KRAL TAÇI: İlk yarışında önemli bir favoriydi ama güvenenleri yanılttı. Bunda da yarış boyunca dışarıdan dolanması, virajda mesafe kaybetmesi sebep oldu denilebilir. Muhtemelen safkanın ufak tefek de sıkıntıları vardı. Onların da giderildiğini düşündüğüm bu yarışa güzel de hazırlanmış. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

Gizli Eküri İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

1. ALTILI

2,6,3,9,4,7,1
4,2,10,1,3,5,7
1,5,4,2,3
2,8,3,10,4,6
6 KAHIO BANKO
10 ENTREVİSTA BANKO

176,4 TL

2. ALTILI

6 KAHIO BANKO
10 ENTREVİSTA BANKO
2,5,3,1,4,6,12
1,7,2
7,3,4,11,10,1,2
11,8,1,3,5,4,6,15,7,9

176,4 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski