18 Ekim Tek At Adana Altılı Ganyan Tahminleri

  

Dünkü Bursa programında ikide iki yaparak yaklaşık olarak 7 bin TL'lik bir ikramiyeye hep beraber uzandık. Hedefimiz çok daha büyükleri ve bu hedefe varmamız çok da uzak değil. Henüz ısınma turlarındayız. 

Uzun yıllardır at yarışları ile iç içeyim. Sektörün birçok yerinde bulundum. Daha 10 gün öncesine kadar kendi kuponumu yapar, -soran olursa- eşe dosta da görüşlerimi sunardım. Fakat bu mecra bambaşka. Yaptığınız kurguyu binlerce insan görüyor. Size güveniyorlar. Sorumluluğu çok büyük, yükü de ağır. Daha tam olarak alışamadım. Eskisi gibi şablon oluşturamıyorum çünkü bu sorumluluk baskılıyor. Bir atı yazarken ya da silerken kırk defa düşünüyorum. 

Dışarıdan bakıldığında kolay gibi görünürdü ama at yarışı yazarlığı yapmak çok zor bir iş. Elbette alışacağız. Alıştıkça rahatlayacağız. Her gün bir öncekinden daha kolay ve güzel olacak. Son olarak eklemem gerekir ki iş hayatımdan dolayı sadece bir ata yorum yazabilecek vakte sahibim. Zaman zaman da şablonumu yollayıp kısa kısa görüşlerimi sunuyorum. Editör arkadaş düzenleyip yayınlıyor. Mahlasımı da bu yüzden böyle seçtim. Beni takip etmeye layık gördüğünüz için teşekkür ederim. 

DEMİRKURT

1900 ve üstündeki mesafelerde çok başka koşuyor. Son birkaç aydır da form durumu çok iyi. Temmuzda Ahmet Atman Koşusu'nda Arts Man'e geçildiğinde Trevi Fountain, Ganando Solo, - o dönem formunda olmasa da- Girl Gone Bad'i geçti. Ağustos'ta yarısı aynı ayar, yarısı da bir üst grup olan rakiplerinin arasında altıncılık yapıp arkasından Adana'da formda isim Golden Ruler'a geçilirken buradaki Lorenzo'yla yakın bitirdi ama mesafe 1800'dü. Asıl mesele son koşusuydu. Kafaya çıkamamasına rağmen İstanbul'da Denso ve Jawinger'le kafa kafaya bitirirken Arts Man, Ganando Solo ve Doğa Kanunu'nu geçti. 

YİĞİT CAN ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Mesafe ne kadar uzunsa Demirkurt o kadar iyi koşuyor. Önde ne kadar yer bulursa Demirkurt o kadar iyi koşuyor. Daha önce defalarca kazandığı mesafede yapılacak bu koşuda da liderliği almasına engel olacak bir at yok. 

Şansınız bol olsun.

Tek At Adana Altılı Ganyan Tahminleri

2. ALTILI 

9,1,2,5,3,4
1,7,6,9,8
3,5,1,7,9,4
4 DEMİRKURT BANKO
8,4
2,6,8,7

172,8 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski