20 Ekim Gizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri


ALDERAMİN: İlerleyen yaşına rağmen iyi yarışlar yapmaya devam ediyor. Tecrübeli kısrağın son iki koşusu da birbirinden iyi. Daha önce bu mesafede beş yarış kazanırken bunlardan birinde bugünkü gibi erkek rakipleriyle karşılaşmıştı. Bugün Aypars liderliği alacak Alderamin de peşinde sürüklenecektir ki bu tam da istediği yarış tipi.  Uzun zaman sonra uzun mesafede erkek rakiplerini yeniden karşısına aldığı bu mücadelede düzlüğe kadar sabırlı bir bekleyişten sonra alacağı liderliği geriden gelecek olanlara karşı da koruyarak kazanacaktır. 

BEBESHA: Namağlup kısrak ilk kez mesafe görecek. Orijin olarak bakıldığı zaman zaten koşması gereken mesafe aralığı da bu. Verdiği 7 aylık aranın ardından 1400 metre mesafede galop niyetine bir koşu yapıp çok kolay kazandı. Henüz ikinci koşusunda Açık 2 Şerife Bacı Koşusu'nu kazandı ancak ben o mücadeleye handikap gözüyle bakıyorum. Çünkü orada koşan atların neredeyse tamamı ortalarda yok. Bu, Bebesha'nın vereceği gerçek bir sınav ve potansiyeli de kazanmasına izin verecek ölçüde iyi. 

Burada Bebesha beklediğim yarışı yapamazsa zaten Ahmet Çelik idaresinde koşacak olan Hayalet Kız'dan beyaz bayrak ayna yarışı gelecektir. 

YİĞİT CAN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

LORD OF GAME: Gazi sonrası dönemde pek istikrar yakalayamayan safkan kariyeri boyunca ilk defa şartlı yarış koşacak. Hatırlarsanız aradan döndüğünde ya KV ya da grup koşu koşturuluyordu ve öyle de devam ediliyordu. Daha önce 6,5 ay ara verip Grup 2 Adnan Menderes ile dönmüş; Hasafet ile Vernazza'nın birkaç boy gerisinde üçüncü olmuştu. Burası için 2 aya yakındır düzenli idman yazılmış olması, bu çalışmalarının ikisinin de uzun olması gibi etkenler göz önünde bulundurulduğunda bu seviye bir yarışı kazanması beklenebilir. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

Gizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4,5,6,1
1,4,3,7,6
2 ALDERAMİN BANKO
5,1 // 3,2,6
6,5,4,3,1,2,7,8,10
6 BEBESHA // 2

43,2 TL // 216 TL

2. ALTILI

6,5,4,3,1,2,7,8,10
6 BEBESHA // 2
6 LORD OF GAME BANKO

2,4,5
7,1,6,4,3,10
2,1,4,5,3

97,2 TL // 194,4 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski