23 Ekim Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri

 


İzmir 2. altılıda son iki ayağı banko önermiştim. İkisi de kazandı ancak ne yazık ki üçüncü ayakta yatınca 67 bin TL ikramiyeyi kaçırdık. Büyük ikramiye yakındır. Ya nasip!

ÖZAKIN: İstanbul'da daha sert gruplarla karşılaşıp geldi. Son koşusundaki altıncılığı da tabelanın dibindeydi. Ankara'da bugünkü jokeyi Mehmet Salih Çelik idaresinde 600 metrede 41 yaparken çok rahat gördüğüm safkan dinçlikle koşacağı mücadelede kazanmaya çok yakın. 

REAL CHANCE: Yarış hayatına hızlı bir başlangıç yapmış, daha sonra da bir müddet geri alındı. Beş aylık bir aradan sonra kazanarak dönen safkanın son startı da oldukça başarılı. Bugün yatkın olduğu mesafede uygunlaşan rakiplerinin arasında kazanacaktır. 

GÜNÜN DİĞER AT YARIŞI TAHMİNLERİ

HİLAL HİRA: Toruk Macto'nun anneden kardeşi olan annesi Shark'ın çok güçlü bir orijini var. Daha önce de pistlerimize Ökehan'ı kazandırmıştı. Hilal Hira ilk koşusunda düzlükte geriden çok güçlü gelmiş olsa da öndeki rakibi yarışı çoktan bitirmişti. Artan yarış tecrübesi ile bu koşusunda üzerine koyarak mücadele ederek şu ana kadar katıldıkları yarışlarda ışık vermeyen taylar arasında kazanacaktır. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4 ÖZAKIN // 9
2,3,8,9,
5 REAL CHANCE BANKO
4 HİLAL HİRA BANKO

4,6,1,8,7,3,2,5,10,11,9,12
4,5,2,6,7,10 // H

43,2 TL // 172,8 TL


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski