26 Ekim Gizli Eküri İstanbul At Yarışı TahminleriKEVIN LOMAXSüratli safkan Serseri ile anneden kardeş. Temmuz ayında deklare olduğu yarıştan sol arka ayağında topallık saptandığı gerekçesiyle çıkartılmıştı. Victory Gallop temsilcisi Kevin Lomax'ın Ankara'daki yeterli çalışmalarını noktaladığı son sprintindeki görüntüsü bende tıpkı kardeşi gibi ayağına çabuk izlenimi bıraktı. Ayrıca sıkıntısının çok büyük olmadığı da idmanlarına eylül başında dönmesinden belli. Bekiroğulları hazır olmayan tayı da kolay kolay koşmuyorlar. İlk koşusundan birincilik çıkartacak kadar iyi durumda gördüğüm safkanı banko olarak öneriyorum. 

KARA KALE: 6 Eylül'de Kocaeli son ayakta sürpriz durumdayken banko önerdiğim safkan gün içerisinde yapılan bahislerle %10 AGF'ye kadar yükselmiş ancak beklentimin çok altında kalarak beni şaşırtmıştı. Bundan 1 ay sonra ise İstanbul'da 41 ganyanla günün en önemli sürprizini gerçekleştirdi. Bu durumun sebebini hem sentetiğe dönmesi hem de kulaklık takısı yerine starta kadar kulaklık kullanılması olarak yorumladım. Son koşusu bir üst gruptaydı. Üstelik 1200 metreyi 1.24 geçerek koşuyu yüksek tempolarda sürükledi. Belki biraz daha ağırdan alsa tabela yapabilirdi. Bu yüzden bugünkü koşuya yapılan değerlendirmeler üzerinde pek etkisi yok. Yine çıktığı gibi bitirmesini beklediğim safkanı bugün de banko yazacağım. 

MASTER OF PUPPETS: Yukarıdan aşağıya bakıldığında bu gruptaki en kaliteli at. Bugüne dek karşılaştığı gruplar da çoğunlukla buradakilerden daha iyi. İç pistte 56 kg ile Mehmet Kaya'nın yaptırdığı son galop da tecrübeli binicinin son kararını vermesinde etkili olmuş gibi. Belki 3 kg apranti indirimine gidilse şansı katlanırdı. Fakat yine de gücü nispetinde etkili koşan rakipleri arasında ağır kilosuna rağmen bankom. 

GÜNÜN DİĞER AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ARAGONA: Form olarak bu yılın en iyi dönemini yaşıyor. Kazandığı kısa vade yarış sonrası Grup 1'de de ikinciliği iki boy bıraktı. Uzayan mesafe, erkek rakipler... Ancak çok hızlı gitmeyecek bir yarış var. Bu da mesafenin kısalması anlamına geliyor.  Ahmet Çelik de kazandığı Peaky Blinders'la devam etmek yerine Aragona'yı tercih etmiş. Ekürinin Free Sign, Shima Enaga isimli taylarıyla da yakın zamanda kazandı. İç pistteki çalışmaları da iyi duruyor. Günün sürprizlerinden birini yapacaktır.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2 KEVIN LOMAX BANKO
3 KARA KALE BANKO
3,1,7,6,4,5,2
1,4 // 6,5
5,4,1,3,8,2,7,6,9,10
4,1,8 // 6,9

50,4 TL // 168 TL

2. ALTILI 

5,4,1,3,8,2,7,6,9,10
4,1,8 // 6,9
1 MASTER OF PUPPETS BANKO
2 ARAGONA BANKO
6,4,1,8,2
2,7,11,1,4,3

108 TL // 180 TLYorum Gönder

Daha yeni Daha eski