31 Ekim Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri


DARK JUSTEN: İlk uzun mesafeli yarışında formda safkan Lion Song'a geçildi. Son viraja dolu kantarma geldiği yarışta önü bir ara kapanınca dışarıya açılıp ataklarına buradan devam etti. Son metrelere doğru geçecekmiş izlenimi doğursa da rakibi de devam edince ikincilikle yetindi. Bu kez boş kiloyla yarım kalan işi bitirebilir. 

BOĞAZKESEN: 1500'de sert grupta dördüncülük aldıktan sonra uzayan mesafede ve yine sert grupta bu kez üçüncü oldu. O koşu performansları dikkate alınacak olursa artık böyle bir grupta kazanması beklenebilir. 

BÜYÜK DÜNYA: Son koşusunda Tokateş'e 15 boy fark yaparken hiç de zorlanmayan safkan yarış boyunca daha hızlı koşmak isteyen bir görüntüye sahipti. Zaten Özcan kantarmayı serbest bırakıp birkaç da teşvik yapınca arayı süratli bir şekilde açtı. Şu anki form durumu bu grubu da geçebileceğine işaret ediyor.

ATLIKAYA: Arka arkaya kazandığı yarışların ardından Adana'da biraz da Selim Kaya'nın kamçı hassasiyetinden ötürü dördüncülükte kaldı. İyi durumuyla buradan da birincilik çıkartabilir. 


SILVER SABLE: İstanbul'daki son koşusunda epey sert rakiplerinin arasında piste çıkmıştı. Son viraja gelindiğinde gerilerde olan tayın jokeyi Özcan Yıldırım, safkanı dış kulvara alırken biraz aksiyon yitirmiş olmasına rağmen toparlanıp sprintine devam etti. Sonlardaki görüntüsünü çok beğendiğim safkanın daha zayıf duran bu grubu geçme ihtimali çok yüksek.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri

KÜÇÜK KUPON

8,2,4,1
6,8,4,7,3,13,2
12 BOĞAZKESEN
2 BÜYÜK DÜNYA
1,7,3
14 SILVER SABLE

10,08 TL 

NORMAL // GENİŞ KUPON

8,2,4,1
6,8,4,7,3,13,2 // H
12,7,6,9,8
2 BÜYÜK DÜNYA BANKO
1,7,3 // 5,6,4
14 SILVER SABLE BANKO

50,4 TL // 187,2 TL

Daha yeni Daha eski