04 Kasım Gizli Eküri İstanbul At Yarışı TahminleriAYDOĞARKEN//DÜŞYAKAMDAN//BOZKIR KARTALI: Aydoğarken'in çime çok yatkın bir orijini var. Sentetikteki ikinci yarışında iç kulvardan yaptığı ataklar -bugünkü rakiplerine göre daha güçlü ve istikrarlı rakiplerinin arasında- dördüncülük getirdi. Gördüğü yarıştan sonra idman pistinde farklılaşan Düşyakamdan da benzer şekilde çimde iyi koşmasını beklediğim taylardan olup sürprize müsait koşuda ilk şansı hak edenlerden biri. Üçüncülük elde ettiği son yarışında içeriden yol bulmakta zorlanıp istediği sprinti atamayan Bozkır Kartalı da bu uygun grupta şans sahibi olacaktır.

KING OF THE SOUTH: Uzun mesafeli son iki yarışında beklentiyi pek de karşılamadı. Ancak daha önceki dönemde kısa mesafede yaptığı yarışlar da ortada. Bold Sea Rover ve Hardmet arkası üçüncülüğü safkanın potansiyelini anlamamız için yeterli. 600 metrede 35 yaptığı çalışmasında da istekli gördüğüm safkandan denk rakipler arasında birincilik gelecektir.

SAKALAYDIN: 1600 ve üzeri yarışlarda koşmadığını Edayap'a geçildiği mücadelede gösterdi. Aksi hâlde bu gruplarla baş edebilen bir safkan. Sentetiği biraz eksik olsa da form durumu çok iyi.

GÜNÜN DİĞER AT YARIŞI TAHMİNLERİ

MELİTA: Startın verildiği andan son düzlüğe gelinene dek "bırak koşayım" dercesine bir yarış yaptı ama Mehmet Kaya bırakmadı. Düzlükte tecrübeli rakibi Minnak arayı açarken Melita'nın arttırmakta güçlük çekmesine rağmen geriden gelen rakiplerine cevap vererek ikinciliği kurtardığı görüldü. Bana kalırsa öne çok yakın ya da önde gitmesi gereken, koşmaya istekli bir Kaizbert tayı. İkinci kulvardan çıkacak olması, bu yarışı yapabilmesi için önemli bir fırsat. Ağabeylerinin tahtını sallayan Vedat Abiş gerektiği gibi koşarak kazanacaktır. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1,3,2,8
2,5,8,9,1
4,3,7
3 KING OF THE SOUTH BANKO
4,8,1,6,7,3,2,5
6 SAKALAYDIN // 2,5

57,6 TL // 172,8 TL

2. ALTILI

4,8,1,6,7,3,2,5
6 SAKALAYDIN // 2,5
7,6,4,9,2
3,4,2
9 MELİTA BANKO
7,10,1,3

57,6 TL // 172,8 TL


Daha yeni Daha eski