13 Kasım Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri (654 TL KAZANDIRDI)


HODRİ MEYDAN: Eylül'ün ortalarından beri bir daha iyi, bir de buna benzer gruplarda koşuyor. Daha önce hiç birinciliği olmayan apranti Murat Akdağ'dan alınıp %12 kazanma ortalamasıyla at binen Ali Yıldız'a verildi. Son altıncılığı 53 kg ile Dayım Benim, Approved Star, Kar Kız, Blaze To Victory gibi safkanlarlaydı. Tabelanın dibinde bitirdiği o koşu sonrası daha hafif kiloyla daha uygun rakipler arasında ama bu defa daha kaliteli bir biniciyle yarış hayatının ilk birinciliğini alabilir. 

FUAT AGA: Sert grupta kısa vade altıncılığı fena değildi. O gün biraz daha iyi idare edilse en azından dördüncülüğü kurtarabilirdi. Bu defa tam dişine göre rakipleri bulmuş görünüyor. Karataş farkıyla kazanması lazım. 

FLYING NUN: Ayhan'ın pek iyi binemediği yarışta yine Ayhan'ın vazgeçtiği Lady's Secret'a geçilmişti. Daha önce üç kez binip iki kez kazanan Karataş'a daha uygun bir yarış stili var. Sihirbaz, bugün içeri atabilir. 

LION VICTORY: Karataş vazgeçtiği için biz de vazgeçecek değiliz. Şu ana kadar kafayı alıp bitirmeye çalıştığı yarış stiliyle dikkat çekmiş olsa da bence bu mesafelerde bekleyerek de sonuç alabilir. Safkanın Gazi şampiyonu olan Burgas'la ilginç bir akrabalığı var. Bence buradan ele alındığında kısa mesafe atı damgası vurmamak daha mantıklı olacaktır. Zamanında Pyramos'la çok başarılı yarışlar yapan Ayhan, kardeşiyle de iyi anlaşacaktır. Alternatif tek olarak yazılabilir. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

8,5,1,2
3 FUAT AGA BANKO
8,2,10,13,5
5 LION VICTORY // 11,10
8,9,6,3,1
3,5,7,11,9,2

72 TL // 216 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski