16 Kasım Yiğit Can İstanbul At Yarışı Tahminleri

  

SAKLIKIZ: Uzun mesafe yarışlarından bildiğimiz Ulakçı'nın tam kardeşi olan kısrak bir türlü düşündüğümüz yarışları yapamıyor. Kimi zaman sahipleri tarafından denendiği zorlu yarışlarda onları utandırmıyor olsa da bir alt grubu geçemeyerek kazanma noktasında sıkıntı yaşıyor. Vedat Abiş'in binecek olmasının bir fark oluşturacağının kesin olduğu koşudan önce uzunda Selda Hanım, Güldüren Kız gibi bu gruptan eksik yanı olmayan iki kısrakla başa baş mücadeleye girip son metrelerde teslim olmuştu. Sürprize de açık görünen koşuda bizim de uzun zamandır beklediğimiz birinciliği artık alacaktır. 

KAYI BEYİ: Temmuz ayından bugüne gördüğü yarışlarla hızlıca toparlanan safkan, Rabatto'ya potoda geçilmesinin arkasından daha sert grupta yakın ara dördüncülüğüyle kazanacak kadar pişkin duruma ulaştığını göstermiş bulundu. Daimi jokeyi Akın Sözen idaresinde şanssızlığına bugün nokta koyabilir. 

CANKO: Kazandığı son yarışın düzlüğünde ortaya koyduğu görüntüyü çok beğendiğim safkan özellikle sonlarda çok istekliydi. Bursa'da gerçekleştirdiği sprintte 400-30 dereceyi çok rahat çıkartan safkanın pek sıkılmadığı görüldü. Ayhan Kurşun'un bineceği bu yarışta güçlü bir kaç rakibi olsa da onlardan eksik yanı bulunmayan safkan alternatif tekim. 

GÜNÜN DİĞER AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ÖZARIN: Etkili son ikinciliğinden sonra ekürisi Şimşek İzi'yle beraber yaptığı 800 metrelik çalışmada 53 dereceyi rahat çıkaran safkan, sezonun sonuna gelindiği bu dönemde artık maidene veda etme vakti gelmiş görünüyor. Jokeyi Vedat Abiş idaresinde bugün bunu başarır. Banko olarak değerlendireceğim. 

Bol şans. 

Yiğit Can İstanbul At Yarışı Tahminleri

4,11,1,6,7,2,8,9,5,3
10,11,2,12,6,7
7 SAKLIKIZ BANKO
6,2,1,5,4
1,5,4 // 3,9,8
8 ÖZARIN BANKO

108 TL // 216 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski