23 Kasım Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri


AYDOĞARKEN: Aynı pist ve mesafede iyi grupta katıldığı yarışta düzlüğe kadar kolay tempoda gelmesine rağmen buradan sonra rahat görüntüsünü yarışına yansıtamadı. Bu safkanın önde gitmesinin daha iyi olacağını düşünüyorum çünkü düzlükte biraz tutuk kalıp beklenen sprinti atamıyor. Kocakaya da iç kulvar avantajını kullanıp bu defa kaçırabilir. Böyle olursa da bu grupta kazanır. 

KAYI BEYİ: Kısa mesafede sergilediği performansı uzunda da gösterebileceğini daha önce bir kez kanıtlamıştı ama ilgilileri kısa-orta mesafe yarışlarında ısrarcı olmaya devam ettiler. Zayıf grubu mevcut form durumuyla geçmesi lazım. 

BLACK GRAPE: Aradan çıktıktan sonra çok hızlı toparlandı. Son koşusunda geçtiği Sakalaydın'a karşı 6 kg avantajı vardı ancak bugün bu fark 3'e düştü. Yine de kalitesi ve yarışın gidişatı düşünüldüğünde çok şanslı olduğunu söyleyebilirim. 

MERCANKIZI: Yalnızefe'nin tam kardeşi olan kısrak, ilk koşusuna Ahmet Çelik idaresinde favori olarak katılmıştı. Kulaklık takısı ilave edilen safkan o koşusunda düzlüğe kadar iyi gelmiş ama arkasını getirememişti. İdman pistinde 800 metrede 54 işiyle formunu da ilerletmiş görünüyor. Çoğu tecrübesiz ya da formsuz rakiplerden oluşan bu grupta günün sürprizini gerçekleştirebilir. 

GÜNÜN DİĞER AT YARIŞI TAHMİNLERİ

RED KNIGHT: Uzun mesafeye çok yatkın bir orijine sahip. Son koşusunda 58 kg ile 1900 metre mesafeli yarışın bütün yükünü çekmesine rağmen sonlarda yine diriydi. Kilo verdiği bu koşuda en iç kulvar avantajına da sahip olmasıyla beyaz bayrak ayna yapabilir.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

6,12,1,8,5,3,2,10
4 AYDOĞARKEN BANKO
2 KAYI BEYİ BANKO
8,11,2,5,6,3,7,9
6,5,7,1
12,17,13,8,3,5

184,32 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski