27 Aralık Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri


Yazacaklarımı sessiz oku yeğen. TJK Reisi'nin ajanları her yerde. Şimdi sana söyleyeceklerimi dikkatle dinle. Sonra da yarın cebini şişir.


Akşam üstü Dürbün Necdet aradı. Nefes nefeseydi. "Nalko, canımı zor kurtardım. Bu sabah kuşluk vakti uyandım. Dürbünümü alıp hipodromun yolunu tuttum. Padoktaki yerimi aldım. Gelen geçen atlara baktım. Sonra da tribüne geçip dürbünümle galopları izledim. Akşam üzeri de ahırlara geçtim. Seyislerin cebine senin gönderdiğin gaymelerden azar azar koyup acılı Adana ısmarladım. Hepsi çok mutlu oldu. Ellerinden öptü. Sonra da bülbül gibi öttü. Bütün istihbaratları aldıktan sonra evimin yolunu tutarken peşimde iki siyah takım elbiseli, kapkara gözlüklü, Bond çantalı gördüm. Hızlandım. Onlar da hızlandı. Koştum. Onlar da koştu. İşimi bitirmek için geldiklerini anlamam söz konusu oldu. İkisini de punduna getirip kendimi eve zor attım. Artık konuşmak için daha güvenli bir yol bulmamız mümkün olmalı. Yoksa halimiz harap olur Nalko" dedi. 

Ondan sonra da Brianna, Derin Diyar, Bahçe, Hoşgülhat, Big Moon, bir de Symrna Storm'u verdi. Onun söylediklerinden sonra gerisini çözmem an meselesi oldu. 

Bugün sana iki müthiş banko vermem söz konusu olacak. İkisine de dikkatle bak. İyice süzgeçten geçir. Eğer gücümü sorgulama, bankolarımı tartışma cesareti gösterebilirsen sen bilirsin yeğenim. 

Yeğen! Benim zamanımda külhanbeyiler vardı. Kabadayılık raconla oluyordu. Kumar, koko, ispiyon yoktu. Şimdi her yer hain dolu. At izi, it izine karıştı. Sen sen ol kimseye güvenme. TJK Reisi de yılbaşında geçirmek için yeni kazığını yağlıyor. Ufakçılara yol göründü. Artık onları ganyanlara bile almamaya kararlı, haberin ola. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

2,3,4,7,8,1
1 DERİN DİYAR // 5,10
4,1,6,7,5
3,5,1,6
1,6,5,2
9 SMYRNA STORM BANKO

57,6 TL // 172,8 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski