28 Aralık Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri (5.006 TL KAZANDIRDI)Şov var  yeğen şov! Bugün Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimden aldığım iki müthiş bankoyla İstanbul bülteninden en az 30 bin gayme almayı hedefliyorum. Mayın detektörlerim çok iyi çalışıyor. Benim için tespit ettiği bombalar kazanırsa düşmanlarımın önümde diz çöküp ayaklarıma kapanması söz konusu olacak. 

Bakıyorum da bugün ilk ayakta Tefobey bankom koşuyor. Onu son yarışında görüp beğendim. Sonra da ceketimin iç cebine sıvıştırdığım peçetelerden birine adını yazıp rafa kaldırdım. Bugün de Sülo yeğen onu söyleyince bu iş tamam dedim. İkinci ayaktaki Estigeçti bankosu da keyfimi yerine getirdi. Düşmanlarımı tefe koyup çalmam, TJK Reisi'nin önünden rüzgar gibi esip geçmem, cebimizin şişmesi an meselesi olacak.

Yeğen, mahalle bakkallarını teftiş ettim. Sonra da Erkete Orhan yeğenimin çağırdım. Büyük marketlerle ilgili istihbaratlarını aldım. Askeri ücret artarken fiyatları arttıran marketler tespit etmiş. Sana onların adını veriyorum: BİM, ŞOK, A101, MİKROS, KARFUR. 

İşte bu beşinin kapısından geçmeyip hepsinin belini kırman mümkün olmalı. Sonra kapına gelip sana yalvaracaklar. Alışveriş yapman için ayaklarına kapanacaklar. Fiyatları öyle düşecek ki cebindeki bozukluklarla üç poşet erzak alacaksın. Demedi deme. Beni dinle. Boykot başlatıyorum, bu böyle biline. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

6 TEFOBEY BANKO
4 ESTİGEÇTİ // 10,5
5,6,1,7
3,2,4
6,7 // 4,3,1
5,7,4,9,1,3,6,10

11,52 TL // 172,8 TL

ALTILI GANYAN 5.006 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski