29 Aralık Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Her ne kadar dün sana verdiğim müthiş İstanbul kurgum tutmuş olsa da, bankolarımın resitali çok konuşulsa da yeğenlerimin cebi dolsa da şu anda moralimin çok bozuk olduğu, en az üç gün kendime gelemememin mümkün olması söz konusu. Nasıl olmasın yeğenim? Son ayakta Kondubeyi gelseydi en az 60 bin gayme verirdi. Seninle soluğu Miami'de alır, gavur dilberlerle caka satardık. Şovlarım devam edecek. 

Dün akşam evimin önüne on beş Yunus, yirmi iki ekip arabası, üç panzer geldi. Sonra da emniyet müdürü kapımı çaldı. Savcı, ifade vermem için beni çağırıyormuş. Devletimin emrinde olmam söz konusu. Hemen pardösümü giyindim, yola koyuldum. 

Adliyeye giderken ekip arabaları konvoy yaptı. Adliyenin kapısından girerken kemerimi bile çıkardılar yeğenim. Onların tek korkuları içeride terörist görmemdi. Kemerimle en az yirmi dört tanesini etkisizleştirip leşlerini yere sermemin mümkün olduğunu biliyorlar. Savcının karşısına çıkıp ifademi verdim. Bana konuyu sorma, devlet sırrı. Eğer bunu sana söylersem hayatının tehlikeye girmesi söz konusu. Unutma, iki kişinin bildiği sır değildir yeğen.

Akşam kahveye gittiğimde Çaykur Rıza hürmette kusur etmedi. Demli çayımın yanında gofretimi getirdi. Afiyetle yerken kapıdan Erkete Orhan yeğenim girdi. Çok heyecanlıydı. O da İstanbul bültenini bulmuş, cebini şişirmişti. Yavuklusuna da çikilotayla gül almıştı. Onu Büllük Adnan, Yancı Hikmet, bir de Çarkıfelek Orhan'ın peşine taktım. Hakkımda gizli planları olduğunu bilmem mümkündü. Erkete Orhan'ın dediğine göre, beni madara etmek için uğraşıyorlarmış. Her akşam köprü altında buluşup gizli planlar yapıyorlarmış. Dün akşam İstanbul bülteninde şov yapınca hemen tekelden şarap almışlar. Dertten kederden kahrolmuşlar. 

Eve döndüğümde son teknoloji süper zeka telefonumla Karşıyakalı Cemo yeğenime gizli bir arama yaptım. "Dayı'm hava çok kötü. Her yer sel. Hipodroma kayıkla gidip geliyorum. Çim yarışları koşmaz, haberin ola." dedi. Bu istihbaratı alınca içim rahatladı yeğen. Artık İzmir bültenini bulmam an meselesi olabilirdi. Sonra sütün altılı bilgimi kullanıp müthiş İzmir kurgumu şipşak hazırladım. Sana da söğüşlemek kaldı. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

6,2 // 1,3,4
1,5,2,4,6
1,5,2,4
2,4
7,9,5,2,4,6,8
2 FEDERER BANKO

67,2 TL // 168 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski