30 Aralık Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da gücümü sorgular, üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularım yatınca kendine başka sayfalar arar olmuşsun. Ayağını denk al yeğen, paralı sitecilerin tuzağına düşme. Dayı'n daha ölmedi, haberin ola. 

Sene 1998 yeğen. O zamanlar yanımdan hiç ayrılmayan bir yardakçım vardı. Onun adını Düdük Ahmet koymuştum. Ne zaman Veli'ye gitsem beni bulması için düdük çalardım. Düdüğün sesini duyar duymaz koşa koşa gelirdi. Ona tutmuş ikili, üçlü kuponlarını verir, yollardım. Akşam olunca da cebini şişirip evinin yolunu tutardı. İçkisi, kumarı yoktu. Eğer olsaydı ona zırnık koklatmazdım. Bir gün hastalandım yeğenim. Ateşim 48,5 dereceydi, hemşire ateşimi ölçmek için cihazını dilimin altına koydu. On iki saniye içinde infilak etti. Bu ateşle yaşaman mucize Nalko, dedi. Öksürüyordum, ciğerlerim bomba gibi patlamak üzereydi. Düşmanlarımın bana zehir içirdiklerini düşünmeye başlamıştım. Doktorlar teşhis koyamıyordu. Anlayacağın kötü durumdaydım yeğen. 

Tam 8,5 ay hastanede yattım. İyileştiğimde ilk işim Veli'ye gitmek oldu. Düdüğü çaldığımda yardakçım Düdük Ahmet gelmedi. Onun benden umudu kesip altılıyı bıraktığını düşünmüş olmam mümkün. İki saat sonra Düdük'ü gördüm. Yanında Dönmedolap Hüsnü vardı. O anda üstün zekamı kullanıp artık Dönmedolap'ın yardakçısı olduğunu anlamam söz konusu. İkisine de bir ders vermek için bir dahaki İstanbul bülteninde yanlarına gittim. Süper hazırlanmıştım. Düdük Ahmet'e tutmuş altılı kuponu vereceğimi söyledim. Ama beni duymazdan geldi. Dönmedolap Hüsnü'nün kölesi olmuştu. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu yatırıp Veli'nin kenarındaki çimlere uzandım. Son ayağın koşmasını beklediğim söylentileri doğruydu. Son ayak koşmadan önce uyanıp ganyancının önündeki yerimi aldım. Yarış bittiğinde tutmuş altılı kuponumu tahsil ettim. Düdük Ahmet, bunu görmüştü. Koşarak yanıma gelip bana yardakçılığa başladı. Öteki bültende buluşup benden tutmuş altılı kuponu almak istiyordu. Tamam, deyip gittim. 

Veli'ye tekrar gittiğimde yanıma geldi. Benden tutmuş altılı kuponu istedi. Ona ilk dört ayağı tek verdim. Son iki ayakta da ikişer atı yazmadım. Eline gaymeleri de verip ganyancıya gönderdim. İkişer tane yatırıp geldi. Biri onundu, biri de benim. İlk dört ayak koştu yeğen. Bütün teklerimiz gelmişti. Hepsi de üçüncü beşinci attı. Anlayacağın, son iki ayakta bombalarımdan biri gelirse köşeyi dönmüştük. Düdük Ahmet bir ara ortadan kayboldu. Peşine adam taktığımdan haberi yoktu. O zamanlar daha 14 yaşında olan Erkete Orhan yeğenimi yetiştiriyordum. Onu tanıması mümkün değildi. Dönmedolap Hüsnü'yle gizlice buluştuğunu, tutmuş sandığı altılı kuponunu ona da verdiğini bilmem söz konusuydu. Beşinci ayakta yazmadığım iki at ikili bitti. Düdük Ahmet'in morali bozulmuştu. İki at da yazılmaz mı, senin oynayacağın oyun bu kadar olur, Dönmedolap Hüsnü Abi'm olsaydı hepsini yazıp işini garantiye alırdı, deyip yanımdan gitti. Son ayakta da yazmadığım iki at ikili bitirdi.

Ganyancının önünde sıraya girdim. Düdük Ahmet yanıma gelip "Burada ne yapıyorsun Nalko? Dörde para vermiyorlar. Son ayakta da yazmadığın atlar ikili bitirdi. Sen de bizi bitirdin." dedi. O anda düdüğümü çıkarıp çaldım. Erkete Orhan yeğenim koşarak yanıma geldi. "Orhan yeğen şu benim misli altılı kuponlarıyla tutmuş son iki ayak ikili kuponlarını ver de gaymelerimizi alıp evin yolunu tutalım." dedim. Düdük Ahmet'le Dönmedolap Hüsnü kıpkırmızı olmuşlardı. Sinirden delirdiler. "Sen bize fırıldak mı yapıyorsun?" deyip üstüme yürüyecekleri anda yanımda getirip beni gizlice takip etmelerini emrettiğim, mahalle takımından Goril Orhan'la onun kardeşi Boğa Osman ellerinden tutup durdurdu. İkisinin yanına gidip "Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım." dedim. Sonra da yeğenlerimi yanıma alıp Veli'den çıktım. Onlara verdiğim bu dersi bir daha unutamayacaklarını anlayıp ikisi de altılıyı bıraktı yeğen. O gün bugündür Veli'de hiç görmedim. 

Ne zaman ne yapacağım belli olmaz. Her an her şey olabilir. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4,1,3
3,1,5,6,2
1 ATRIO BANKO
7,6,3,5,1
6,4,2,5,8
4,7 // 2,3

90 TL // 180 TL

2. ALTILI

7,6,3,5,1
6,4,2,5,8
4,7 // 2,3
2,4,5

4 HIZLI EMEL BANKO
1,2,12,11,7

90 TL // 180 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski