31 Aralık Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri


ÇAKIRYILDIZI: Son koşusunda iki sert rakibin arkasına girerek üçüncülük yapan safkanın buradaki rakiplerinin daha zayıf oluşu önemli bir şans gibi görünüyor. Uzun mesafeye yatkınlığını da gösterdiği o mücadele sonrası birincilik gelebilir. 

MARISCAL: Koşu boyunca ikincilikte götürdüğü yarışın sonlarında biraz tempo kaybetse de yerini kaybetmeyen safkan, bugün dördüncü kez jokey değiştiriyor. Ancak ben bu değişimin faydalı olacağına inanıyorum çünkü üzerinde Kocakaya var. Safkana startla beraber doğru komutları vererek düzlüğe de dinç getirecek ve de daha sonra liderliği alarak potoyu önde görecektir. 

BOZDAĞBEYİ: 9 ay sonra 2200 metre sentetik pistte Just Unique ve Winner Man arkası üçüncülüğü dikkat çekici olan kalite safkanın uygun grupta bir kez daha piste çıkacağı Saadettin Boyraz idaresinde potoyu önde geçmesini bekliyorum. 

KIZGINKRAL: Her mesafe sentetik pistte başarılı olan, grup seviyesinde birincilikleri bulunan Babaismail'le kardeş ola Kızgınkral, yarış koştukça daha iyi yerlere gelebilecek potansiyele sahip. 

Herkese bol şans dilerim.

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

2,1 // 7,9,10
8 BOZDAĞ BEYİ BANKO
8 MARISCAL // 3,1
2,1,5,6
4,2,1,9,6
7,8,2,1,6

24 TL // 180 TL


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski