31 Aralık Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

 

Bakıyorum da yeğenlerim cebi şiş geziyor. Her gün sabah akşam altılıyı bulmam onları keyiflendirmiş. Gücümün farkında olmayanlar kahrolup başını duvardan duvara vururken yeğenlerim şöminenin başında kırmızı şarabını yudumlarken arada bir ağzına leblebi götürmeden önce "Dayı'm be! Mükemelliğin tartışılmaz." deyip sonra da ceplerini okşuyorlar. Gaymeler yerinde mi, rüya mı görüyorum diye kontrol ediyorlar. Daha bunlar ne ki yeğen, sen şimdi fırakmanı izliyorsun, asıl filim sonra başlayacak. Senaryoyu ben yazarım, TJK oynar, bu böyle biline. 

Akşam, Dürbün Necdet beni aradı. "Nalko ne İstanbul'a ne de İzmir'e bakmıştım. Verdiğin müthiş kurguları açıp cebimi şişirdim. Şimdi oturdum, buzlu biramın yanında kavrulmuş leblebimi götürürken dürbünle mahalleyi izliyorum. Ara sokaklara bakıp asayiş berkemal mi diye kontrol ediyorum. Anlayacağın, sen üstün altılı bilgini şakır şakır konuştururken ben de etrafı kolaçan edip güvenliği sağlıyorum." deyip kahkaha attı. 

"Bana bak Dürbün, lafı fazla uzatmayı, dolambaçlı konuşmayı sevmemem mümkün. Ne diyeceksen hemen söyle. Mayın dedektörlerim boşuna çalışmasın." diye sert çıkış yaptım. Sonra bütün bildiklerini dökülmeye başladı. Dediğine göre, beşinci koşudaki Touch Of Colour'u barut fıçısına sokmuşlar. Fişek gibi olmuş.  Lady Avşanın kazanması da an meselesiymiş.  Birine güvenemedim haberin ola. Üstün altılı bilgimden sinyaller alıyorum. Oraya bomba yerleştirdim. Her an infilak edebilir. 

Sene oldu 2023 yeğen. Anlayacağın artık daha güçlüyüm. Üstün altılı bilgime bir yıl daha eklendi. Popülerliğim bir kat daha arttı. Sana vereceğim müthiş kurguların tutma şansını ikiye katlandı. Farkında mısın yeğen, beş günde sana beş müthiş kurgu verip beş bin gaymeyi cebine indirdiğim günler oldu. Şimdilik seni deniyorum. Gaymeleri görünce ne yapacağına bakıyorum. Eğer sınavımdan tam puan alırsan elli bin gaymeyi cebine indirmem söz konusu olabilir. Hareketlerine dikkat et. Unutma, benim adım sürpriz, soyadım bomba. 

Daha sana müthiş İstanbul kurgumu vereceğim yeğenim. En iyisi sen kendine bankadan bir kasa kirala. Yakında gaymeleri koyacak yerin kalmayacak. Gözlerinden öperim. Şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1,2,6,5,3
6,4,1,7,5
2,1
2,3,5,7,8,9
12 TOUCH OF COLOUR BANKO
3,1,2,5,6

180 TL

2. ALTILI

2,3,5,7,8,9
12 TOUCH OF COLOUR BANKO
3,1,2,5,6
2,4,3
10,4,2,3,6
7 LADY AVŞA // 1,11

64,8 TL // 194,4 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski