21 Aralık Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

Sihirli Kantarma Ailesi'nin yeni yayın organı www.yarisanat.com ile yolumuza devam ediyoruz. Bundan sonraki süreç iki sitenin güç birliği ve sizlerin desteği ile yürüyecek. Büyümeye, güçlenmeye, sesimizi daha gür çıkarmaya devam ediyoruz. 

CHAIN BREAKER: Kısaya döneceği mücadelede Kocakaya'nın 52 kg deklaresi ile daha çok ilgi çeken Chain Breaker, orijin itibarıyla da bu mesafeleri çıkartmasını beklediğim bir safkan. İdman pistindeki sağlıklı görüntüsünü koşusuna da yansıtarak birincilikle ayrılabilir. 

İNEBOLU // KURŞUNİLİ: Kazandığı kısa vadeli 6 mücadelede 1300'ü 1.25.45 ile bitirerek güven veren İnebolu ile grup 3 mücadele ikinciliğinden sonra ilk kez sentetiğe çıkacak olan Kurşunili ikilisinin rakiplerinden bir adım daha önce olacağı ancak bu safkanlar kötü koşarsa da sürprize açık bir mücadele bekliyorum. 

REAL PATEK: Kilosu ağır olsa da rakipleriyle arasında fark olmayan Real Patek, Karataş farkı ve mevcut form durumu ile bir adım önde duruyor. Toparlanan Raving Moon da Akın Sözen deklaresi ile dikkat çekiyor. Uzun mesafeyi farklı koşan Secreat Eagle ile Karataş tercih etmemiş bile olsa formda safkan Hidden Moneys dikkate alınmalıdır. 

MUHBİR: Son iki yarışında da iyi orijinli, umut vaat eden rakiplere geçilen Muhbir'in bugün daha denk rakipler arasında piste çıkacağı bu mücadeleden birincilikle ayrılmasını bekliyorum.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

4,11,1,2,9
11,8,5,4,13
5 CHAIN BREAKER // 6,9
4,8 // 5,6,2,1
4,10 // 3,9
11 MUHBİR BANKO

12 TL // 216 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski