25 Aralık Nalkapon İzmir At Yarışı TahminleriNasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana müthiş bir İzmir kurgusu verip üstün altılı bilgimle resital yapmam söz konusu olacak, haberin ola. Cebini boşalt da gaymelerden dolup taşmasın. Yoksa eve gittiğinde düşürdüklerini fark edip sokağa geri çıkma. Salgın var yeğen. Çaykur Rıza da durmadan hapşırıyor. Kahveye gitmiyor olmam mümkün. 

Dün akşam ultra lüks evimde alev alev yanan şöminenin karşısında keyif çatarken son teknoloji süper zeka telefonuma Sağlık Bakanlığı'ndaki eski dostlarımdan tap sikrıt bir mesaj geldi. Bana salgından korunmak için hastaneye teşrif edip edemeyeceğimi, önceliğin bende olduğunu yazmışlar. Ama yemedim yeğen. Amerikalı Para Baronu Rotşiller Ailesi, onları da satın almış olabilir. Beynime çip takıp sahip olduğum bütün gizli bilgileri kendi kompiterlerine indirip dünyayı ele geçirmek istediklerini bilmem mümkün. Onları kibarca geri çevirdim. Önlem olarak da İtalyan mafyasından Domuz Deviren Cilberto'yla Şampanya Patlatan Federiko'yu ilk uçakla getirttim. Sırf beni ele geçirmek için bütün dünyanın başına koruna belasını saranlar neler yapmaz ki yeğen. Tedbiri elden bırakmayan yapım, yakın çevrem tarafından en çok takdir gören özelliğimdir. 

Bugün Karşıyakalı Cemo yeğenimden aldığım gizli aramada heyecandan pıt pıt atan kalbini radar gibi keskin kulaklarımla duyuyordum. "Dayı'm heyecandan kalbim durmak üzere, iki müthiş bankom var. İkisini de uçan kuş, F-16, Ferrari bir araya gelse geçemez. Gücümüzü göstermemiz an meselesi, haberin ola." dedi. Onu hiç bu kadar heyecanlı görmemiştim. Söyle bakalım Cemo yeğen, üstün istihbarat bilginle bulduğun müthiş bankoların kimmiş diye sorduğumda derin bir nefes aldı. "Yıldızlara uçtum Dayı, anlarsın ya" dedi. Onun kripto bir mesaj verdiğini hemen anlamıştım. Daha geçen gün ona kriptoyu yasaklamam söz konusuyken bu riski alması beni şaşırttı. Yine aynı hatayı yaparsa aramıza mesafe koymam söz konusu olabilirdi. 

Bülteni elime aldığımda verdiği iki bankoyu bir kartalınkiler gibi keskin gören gözlerimle üstün gavurca bilgimi birleştirip hemen tespit ettim. üçüncü koşudaki Star Man'le son ayaktaki  Uçan kısrağı banko veriyordu. Gerisi çorap söküğü gibi geldi yeğen. Üstün altılı bilgimle mayın dedektörlerim bir oldu, senin için bütün bombaları da tespit etti. Bugün cebin şişecek diyorum, yaşadın yeğen yaşadın! Doğru ganyana gidip her zamanki yaptıklarını yap. Kimseye bir şey çaktırma, ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz değil mi? 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

4,5,10,3,1,11
2,3,5,6
6,2 // 1,4
2,11,8,5,4
1,6,4
12 UÇANKISRAK BANKO

86,4 TL // 172,8 TL

1. ALTILI

2,3,5,1,7
3,1,4
2 STARMAN BANKO
4,5,10,3,1,11
2,3,5,6
6,2 // 1,4

86,4 TL // 172,8 TL


Daha yeni Daha eski