26 Aralık Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, yarınki Ankara şovuma hazır mısın bakalım? Hazırlıklar tamam, gücüm fullendi, istihbaratım tıkır tıkır işliyor. Böyle basit bültenleri sevmiyorum ama senin için hazırladığım bir kaç sürprizim var. Dinamit lokumlarımın imalatı tamamlandı. Güdümlü füzelerim hedefe kilitlendi. Siperlere saklanın her an her şey olabilir. 

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim nefes nefese bana gizli bir arama yaptı. Çok heyecanlıydı. Dayı, dedi bir at izledim onu bugün yeğenlerine banko vermezsen sana darılırım. Son kum bülteninde ona itimadım sonsuz olduğu için dediğini yaptım. Keen Eye galobunda uçmuş yeğenim uçmuş haberin ola. Sen bilmezsin bu seyisler birbirlerine çektikleri gizli görüntüleri gönderiyorlar. İşte Cemo yeğenim de onun galobunu izlemiş. Geçilmesine ihtimal vermiyorum Dayı ellerinden öperim, saygılar diyerek telefonu kapattı. Anladığım kadarıyla etrafındaki baskıdan çok konuşamadı. Onu gözlerinden öpüyorum. 

Bankolarımın tartışılması hoşuma gitmiyor. Gecemi gündüzüme katıyorum, yıllardır etrafıma emek emek topladığım seyis yeğenlerimle istişare yapıyorum ama bakıyorum da yeğenim sen ganyanda etrafına topladığın üç beş kişiyle '' Nalkapon şunu banko vermiş, gelir mi gelmez mi?'' diye tartışmalar yapıyorsun. Bunu kabullenmem mümkün değil. Bu yüzden zaman zaman müthiş kurgularımı kendime sakladığım söylentileri doğrudur.


Bazı yeğenlerim bana mesaj atıp kahvedeki son durumu soruyor. Ne olsun yeğenim her akşam emekli takımını söğüşleyip evine gönderiyorum. Çaykur Rıza'nın ikramlarıyla günü bedava geçiriyorum. Yancı Hikmet bedava gazozları işkembeye indiriyor. Erkete Orhan her sabah bana tüyolarını veriyor. Onun söylediği atların üstünü direk çiziyorum. Kahvecinin çırağı sayemde aldığı bahşişlerle kendine bisiklet aldı. Artık eve öyle gidip geliyor. Gargara Osman her gün beni arayıp mayınlarımı nerelere döşediğimi öğreniyor. Görüyorsun yeğenim çevremde çok seviliyorum. Popülerliğim zirvede. Gücüm tartışılmaz.


Şimdi sana düşen ganyana gidip müthiş kurgumu ganyancıya yazdırdıktan sonra müsveddeyi yok etmek. Ortaklarımız çoğalsın istemeyiz değil mi? Vazifeni yapmadan da sayfamdan çıkma. Yoksa bu değirmen nasıl döner? 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

8 SÜPER SADİ // 7,2
7,1,4
3 KEEN EYE BANKO
4,6,2,3,10,5
9,3,6,12,2
3,2,6,5,8,10

64,8 TL // 194,4 TL 

2. ALTILI

9,3,6,12,2
3,2,6,5,8,10
2,4 // 1,7,5,8

3 WARDENCLYFEE BANKO
5,3,11
1,8,10

64,8 TL // 194,4 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski