03 Ocak Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

 


Hiç tadım tuzum yok yeğen. TJK çok karışık. Bir fırıldak dönüyor. Benim işim çevireni bulmak. Ben sana yıllardır ne diyorum? TJK Reisi oyunlarımı takip ettiriyor, müthiş kurgularımı bir yerden yatırıyor. 

BENİM ADIM NALKAPON, BEN BU OYUNU BOZARIM

Yeğen eğer sen karşı çıkmazsan, TJK'nın kulağını çekmezsen, yarış koşarken cebini şişirmeye çalışan uyanıklar bir eliyle göbeğini kaşırken, bir eliyle şampanyasını yudumlayacak. Sonra da birbilerine bakıp "Nasıl da soyduk kerizleri. Güç bizim elimizde, istediğimizi yapmamız mümkün. Bundan sonra bütün bombaların kaymağını ekmeğimize sürmemiz söz konusu" deyip kahkaha atacak, Küba'dan getirttikleri purolarından birer duman alacaklar.

Sakın korma yeğen! Dayı'n ölmedi. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. 

KERPETEN İSMET'İ MADARA ETTİM

Sene 2002 yeğenim. O zamanlar süper lüks pavyonlarda her akşam en ön masa benimdi. Sabahları TJK'yı söğüşler, akşamları meyhaneye gider, gece olunca da pavyona düşerdim. Kapıda beni gören fedaileri ceketini iliklerdi. Yanlarından geçerken ceplerine tahsil etmediğim tutmuş ikili, üçlü kuponlarından koyar, ertesi gün gelecek atları yazdığım peçeteyi de yanına sıkıştırırdım. Sonra da hiçbir şey söylemeden sırtlarına yavaşça vurup içeri girerdim.

Kapıdan girdiğim şef garson bütün işini bırakır beni karşılar, masama götürürdü. Sipariş vermeme gerek yoktu. Ne varsa önüme konurdu. Tabii gücümü, popülerliğimi çekemeyen bazı kesimler de yok değildi. Eski Kabadayılardan Kerpeten İsmet, her gece yanındaki yardakçıları, bir de fedaileriyle karşımdaki masaya oturur, bana belindeki toplu tabancayı gösterip gözdağı vermeye çalışırdı. Çünkü hedefimde onun yavuklusu Kıvrak Fatma vardı. Pavyonun en güzel gülüydü. Gözü bendeydi. Sahneye çıkıp kıvırmaya başladığında gözlerini pazularımdan alamazdı. 

Bir gece evime giderken birden Kıvrak Fatma yoluma çıkıp boynuma sarıldı. "Nalko, pazularından gözlerimi alamıyorum. Gücün, kuvvetin beni kendine çekiyor ama Kerpeten İsmet, beni dişlerimi söküp yedirmekle tehdit ediyor. Kurtar beni, kendine yavuklu yap." dedi. Beklediğim an gelmişti yeğen. Tam onu alıp evime götürmeyi, felekten bir gece geçirmeyi düşünürken sokağın başında Kerpeten İsmet belirdi. Yanında sekiz fedaisi vardı. Kıvrak Fatma'yı kenara ittim. "Sen kenarda bekle Kıvrak. En fazla 2 dakika 37 saniyede işlerini bitirmem mümkün olacak." dedim.

Etrafıma baktım yeğen. Sağımda solumda ne var diye kestim. Yanımdaki inşaatın önünde kazmayla kürek vardı. Hemen küreği aldım. Üstlerine yürümeye başladım. Kerpeten, toplu tabancasına davrandı. Ateş etmeye başladı. Onun mermilerini havada karşılıyor, tek hamlede yönlendirip fedailerini bacağından vuruyordum. Hızım onları çok korkutmuştu. Üç fedaisi devrildikten sonra öbürleri kaçtı. Kerpeten'le baş başa kaldık. Korkudan şarjörü boşaltmıştı. Onu bilerek vurmuyordum. Gelen mermileri ağaçlara gönderiyordum. Kimsenin zarar görmesini istememem mümkündü. 

Kerpeten, mermisi bitince önümde diz çöküp yalvarmaya başladı. Fedailerin çoğu kaçınca 43 saniyede onu diz çöktürmüştüm. Kıvrak Fatma'yı çağırıp dansöz kıyafetini istedim. Yoldan taksi çevirdim. Taksim'e çıktık. Meydanda indik. Kerpeten'e dansöz kıyafetini giydirip mezdeke oynattıktan sonra Kıvrak Fatma'yı süper lüks evime götürdüm. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

4,3,2,1,5
5,1,2,6
2,3,1
3,1,5,4
4 PROVENTUS BANKO
6,2,4,8,3

180 TL


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski