05 Ocak Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

 


Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. 

Dün akşam Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden iki müthiş kirpto banko aldım. Beni arayıp "Artık orta yolu bulalım Dayı'm" dedi. Kriptoyu çözmem an meselesi oldu. Onun söylediği müthiş bankoların adını duyar duymaz ceketimin iç cebine sıvıştırdığım peçeteleri çıkardım. Hızlıca karıştırdığımda bir de ne göreyim? İkisinin ismini de yazmışım. Gücümün doruklarındayım.

İstanbul bültenine bakmadığım için kendimi taş konkene verdim. Emekli takımını söğüşleyip cebimi şişirdikten sonra evime gitmek için parkamı giydim. Yolda ilerlerken arkamdaki üç ayak sesini duymam mümkün oldu. Ben hızlanınca onlar da hızlanıyordu. Gavurca konuşmalarını anlayamadığımda onların ikisinin Suriyeli, birinin de Afganistanlı olduğunu anlamam uzun sürmedi.

Adımlarımı hızlandırıp kuytu bir sokağa girdim. Peşimden koşarak geliyorlardı. Onları ya Büllük Adnan ya da TJK Reisi'nin göndermiş olması söz konusuydu. Sokağa girdiklerinde tam karşılarında beni görünce bir adım geri attılar. Sonra yalnız olduğumu düşünüp bana doğru koştular. Aramızda bir metre kala durdular. İçlerinden en esmer olanı "Nalko, namını çok duyduk. Her gece emekli takımını söğüşlediğini, TJK'nın kasasını boşalttığını, cebinde en az on tane tutmuş ikili üçlü kuponu aldığını bilmemiz söz konusu" dedi. Sonra en zayıf olanı kahkaha attı. Diğeri de "Şimdi bir sen varsın, bir de biz varız Nalko" deyip belindeki sustalıyı çıkardı. İşte o anda benim gülmem mümkün oldu. Esmer densiz "Gül, gül Nalko, son nefesini vermeden son gülüşün." dedikten sonra belinden nunçakayı çıkarıp salladı. 

İstersen arkana bir bak da yalnız mıyız gör densiz dememle şoka uğraması bir oldu. Çünkü yeğen, mahalle takımından Goril Abdullah'ın dükkanının önüne gelmiştim. Yanında da Orangutan Mustafa, Kaplan Raci, Çita Niyazi, bir de Anakonda Burhan vardı. Ellerinde haydar sopalarla bir anda mülteci densizlerin tepesine çullanıp üçünü bir anda yere serdiler. 45 saniye sonra üçü de ayaklarıma kapanıp yalvardı. Ceplerine birer tutmuş ikili kuponu koyup onları emniyetten eski dostum Komiser Kolombo'ya teslim ettim. Sınır dışı edildiler yeğen.

Bu mülteciler yüzünden başımıza çok bela gelecek haberin ola. Tez elden hepsinin postalanması söz konusu olmalı. Ankara'daki hatırlı dostlarıma haber saldım haberin ola. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

4,5,2 // 9,1
7 ORTAYLI // 4,1,5
1,3,2,4
3,1,2
8,6,4,3,5
3 YOLKIRAN BANKO

27 TL // 180 TLYorum Gönder

Daha yeni Daha eski