06 Ocak Nalkapon Antalya At Yarışı Tahminleri

 


Şov var yeğen şov! Hasan Kurumuş yeğenimin Kocaeli bültenini bulmam bazı kesimleri çok rahatsız etti. Dün paralı siteciler acil kodlu toplantı yaptı. TJK Reisi yardakçılarını topladı. Düşmanlarımız hücre evinde buluştu. FBI'da hareketlilik vardı. Anlayacağın bütün dünya harekete geçti. Ama onlara bir ders daha vermem an meselesi yeğenim. Antalya bültenini de bulduğumda hepsi çılgına dönecek. 

Rüyaya daldım. İranlı bir dilber elinde kırmızı bir gülle bana doğru yürüyor, "Bülent!... Bülent!.. Üstün altılı bilgin sayesinde yeğenlerinin yüzü gülüyor. Benim yüzümü güldürecek başka üstün güçlerin de var mı?" diyordu. Aramızda bir metre kaldı. Elimi elindeki güle doğru uzattım. O da ne? Keskin bir kılıç İranlı dilberin elindeki kırmızı gülü parçaladı. Kafamı çevirdiğimde kıpkırmızı kostümlü bir ninja karşımda duruyordu. "Davran bakalım pis Türk!" dedi. İranlı dilberi arkama aldım. Çinli kunfu ustam Fare Siplıntır'dan öğrendiğim birkaç numarayla ninjayı devirdim. İranlı dilber boynuma atladı. Kahramanımsın deyip yanağımdan öptü. Meğerse o ninja bu İranlı dilberin eski yavuklusuymuş. Onun bana aşkını kıskanıp ikimizi de ortadan kaldırmaya gelmiş. Ama dersini alması söz konusu oldu. 

Kan ter içinde uyandım yeğenim. Bu rüyanın bir anlamı olduğunu düşündüm. Pencereden bir rüzgar esti. Antalya bülteni yere düştü. Onu alıp şöyle bir göz gezdirdim. Bir de ne göreyim? İlk ayakta Bülent bankom koşuyor.

Hemen kağıt kalemi aldım. Bütün ayakları kapatınca kodaman yeğenlerimin cebini delmeyeceğini anladım. Ama ufakçı yeğenlerimi de düşünmem söz konusuydu. Biraz daha kendimi zorlayıp müthiş bir kurgu çıkardım.  Artık sana düşen de akşam ganyana gidip tahsilatı yapmak. 

Ama yeğen sakın unutma: Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Antalya kurgumu söğüşledikten sonra sitedeki yeğenlerime de omuz ver. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Antalya At Yarışı Tahminleri

2 BÜLENT BANKO
1,7,8,4
4,6,2
3 JUNIOR ÇINAR // 2,5
4,1,3,2,7
1,2,4,5,7,3

54 TL // 162 TLYorum Gönder

Daha yeni Daha eski