07 Ocak Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

 


Yüreğim yanıyor yeğen yüreğim! Geçen gün sana söylediğim Sinan Ateş yeğenimin cinayetinin arkasında neler çıktı neler! Yıllarca gayrimeşru yapmış benim bile o kadar bağlantım olmaması mümkün. Bu Sinan yeğenim nasıl bir yiğitmiş ki onu devirmek için mafya, çete, özel harekat, siyasiler bir araya gelmiş.

 

Bugün onun yavrucaklarının "Baba!" diye ağladığı videoyu seyretmem söz konusu oldu. Ondan sonra da yavrularına kitap okuduğu videoyu izledim. Yüreğim dayanmadı yeğen! Vatan millet sevdasına düşmüş bir yiğide nasıl da gözlerini karartıp kıymışlar. Ankara'daki hatırlı dostlarımdan haber bekliyorum. Yakında sana çok gizli bilgiler vermem mümkün olacak. Şimdilik sana düşen bu cinayetin peşine düşmek. Bugün ona, yarın da sana, bana yeğenim. Unutma! 

Akşam üzeri Dürbün Necdet arayıp "Nalko, Adana Şelalesi'nde Generallerle kahve içiyorum. Polemik istemiyorum" deyip kapattı. Bunun kripto bir mesaj olduğunu şipşak anladım. Üstün zekamdan kaçması mümkün değildi. Şöyle bir bülteni elime aldım, sonra da üstün gavurca bilgimi devreye soktum. Bir de ne göreyim? Üç müthiş bankom İguazzu Falls, Polemic, General Briella. 

İşte bunları gördükten sonra yeğenim, kalan ayakları hemen çözmem mümkün oldu. Sonra da senin için müthiş kurgumu hazırlayıp sitedeki yeğenlerime gönderdim. Onları yalnız bırakma, omuz vermeyi de ihmal etme.

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

6,1,2,5,7,4
1,4,7,5,2
1 IGUAZZU FALLS BANKO
1,6,3,2,7
3 POLEMIC BANKO
4,5,6,8,3,2

162 TL

2. ALTILI

1,6,3,2,7
3 POLEMIC BANKO
4,5,6,8,3,2
4 GENERAL BRIELLA // 2
1,4,8,5,2
9,1,2,7

90 TL // 180 TLYorum Gönder

Daha yeni Daha eski